Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek a parom anyuci...

Szerintetek a parom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Sajnos nem birom a anyosomat természetesen rengeteg okot adott rá

Tegnap közöltem a pároddal nem birom anyádat nem érzem magam kötelesnek el viselni a hulyeseget. Most nem olyan dolgokra gondolok hogy ha nem veszi fel a telefont zsarolja hanem durvább dolgokra.

Parom azt válaszolta, hogy tudja tisztába van vele de nem csinál semmit mert segített neki házat és kocsit venni.

Nem értette, miért nem szeretem az anyucit és mikor el kezdtem neki mondani azt válaszolta fogjam be a számát. Utána én el akartam menni sétálni és azt mondta ha ki lépek az ajtón köztünk mindennek vége. Utána meg fogta a vállam le ültetett az ágyra és azt mondta kéri szépen ne veszekedjek vele (Soha egy rossz szót nem szóltam az anyjának tisztelem és kedves vagyok vele), mert sok holmit adott nekem



jan. 31. 12:02
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
84%

Szimplán ezt nevelte bele a fiúba szerintem. Persze mindenkinél érthető, hogy szereti és megvédi az anyját, meg hálás a sok segítségéért, de szerintem ha tudja rólad, hogy nagyon nem bírod, akkor legalább annyit megtehetne, hogy nélküled megy hozzá, kevés közös látogatást tervez be és nem erőlteti, hogy jóban legyél vele. Ezért szakítani pedig (ha tényleg szeret téged) nem biztos hogy a legjobb döntés lenne...

De ez csak az én véleményem.

jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék szakítani mert szeretem, és majusba lesz az esküvőnk.
jan. 31. 12:18
 3/49 anonim ***** válasza:
93%

Mi köze a pici fiúnak az anyósutálathoz? Nálad a kettő két dolog. Ráadásul nem is az anyósod a párod édesanyja. És nem kell szeretned, csak tisztelettel beszélni vele vagy elkerülni.

"(Soha egy rossz szót nem szóltam az anyjának tisztelem és kedves vagyok vele), mert sok holmit adott nekem"

Csak a háta mögött piszkálod a párodnak?

Ez így mire volt jó szerinted?


"

jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen durvább dolgokra gondolsz, mi az, amiért nem bírod? Mert arról konkrétan nem írtál, hogy miket csinál. Meg először azt írtad, hogy párod tisztában van vele. De utána meg hogy nem érti miért nem szereted az anyját. Ezek szerint mégsincs tisztában vele milyen az anyja...
jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
88%

Parom azt válaszolta, hogy tudja tisztába van vele de nem csinál semmit mert segített neki házat és kocsit venni.

Ja, hogy mind a kettőtöknek segített?

"mikor el kezdtem neki mondani azt válaszolta fogjam be a számát. Utána én el akartam menni sétálni és azt mondta ha ki lépek az ajtón köztünk mindennek vége"

Fogd be szádat? (Egyébként én sem tudom, mi értelme volt kinyitni.)

"a parom anyuci pici fia" - csak erről nem írtál semmit, hogy miből gondolod így, és miért/miben zavar.

Ebből szerintem nem lesz esküvő.

jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Van okom, hogy utaljam és a parom is tudja mennyi hulyeseget csinál szimplán ha már nem válaszol neki mert éppen dolga van mert az embereknek van dolga akkor már ír neki, hogy nem válaszolsz bezzeg vettem neked házat.

Szerinted ez így rendbe van?

jan. 31. 12:25
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy időben kiderülnek és szóba kerülnek a problémák.
jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Például mindenbe bele szól, zsarolja, ha otthon vagyunk csak vele kell ülni az én szüleimmel ha már 1 órát is ülünk hív mikor megyünk. Ha nem alszunk ott akkor azt mondja, hogy idegesitjuk.

Ha nyaralni megyunk de miért megyunk, repülőtéren 10x hívja mi a helyzet és hogy ő ezt nem szereti.

Kozbe o állandóan utazgat a pasijahoz kozbe papíron van ferje

jan. 31. 12:27
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezekről az okokról írj, hogy tisztábban lássuk mi is a képet! Mik azok a hülyeségek, amiket csinál?
jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Plusz nekem áll, hogy miért festettem be a hajam ilyen még olyan színre mert neki nem tetszik.

Lagzihoz nem mehettünk magunkba termet foglalni csak vele azt választottuk ami neki jó, mert ő ad előleget kozbe senki nem kérte.

Eljegyzés után akartunk pénzt gyűjteni de nem ő ki vágta a hisztit neki van pénze most kell csinálni a lagzit

jan. 31. 12:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!