Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek mi a véleménye erről az...

Kinek mi a véleménye erről az esetről, helyzetről?

Figyelt kérdés

az életembe voltak rá példák amikor már valahogyan elegem volt abból, hogy az anyósom akarja megmondani a feleségemnek a lányommal kapcsolatban, hogy mi legyen.

De viszont ilyenkor jut eszembe az , hogy a mi lányunk mi élünk vele együtt többször látjuk vagyis hát legalábbis inkább én vagyok olyan , hogy egy párszor figyelem a reakciót és hogy mikor mit miért csinál és volt rá példa arra , hogy anyósom megmondja a feleségemnek, hogy ő maradjon itthon vele ha beteg és nem én.

Na de viszont nem mintha bajomra lenne az anyósom, hogy bajom lenne vele de valahogy valamikor irritáló, hogy ilyeneket csinál. Ez nem jelenti azt , hogy kicsit uralkodik a lányán vagy valami hasonló?

Egyébként meg ha valaki azt írja, hogy a gyereknek az anyjával kell lennie az oké én értem de nálunk kicsit máshogyan mennek a dolgok ez az egyik része a dolognak a másik pedig az , hogy én is elvagyok a kislányommal mert tudok rá vigyázni sőt kimerem jelenteni hogy azért néha jobban oda tudok rá figyelni még sokkal jobban tudom a gyerekkel való bánásmódot meg egészségügyi dolgokat mint a feleségem.

Egyébként még 30 év alatti (28,29) házasok vagyunk és ha lehetséges tapasztaltabb szülőktől várnék véleményeket meg ha lehetséges akkor olyantól is aki bölcsebb is és esetleg ért a gyerekekhez pszichológiai nyelven is köszönöm. És próbáljon meg valahogy írásban is meggyőzni köszönöm.



febr. 7. 17:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Túlgondolod. Fogadd meg, amit te is jónak tartasz, a többivel meg ne törődj. Előfordul, üres fecsegés is, hogy éppen ne hallgasson, mint a sült hal. Aztán, ha ez nem jól sül el, hát akkor ez van. Ne törődj vele, lehet, hogy ő is visszaszívná, ha lehetne. Az ember olykor fölöslegesen, átgondolatlanul beszél...
febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!