Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Melyek azok a helyzetek,...

Melyek azok a helyzetek, melyek tipikusan vitát/haragot váltanak ke a vej és após/ anyós között?

Figyelt kérdés

Milyen volt a Te saját eseted?

Köszi!



febr. 16. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a leggyakoribb a kéretlen tanácsok miatt van. Aztán azon belül is függ a felek habitusától.
febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Buta suttyó, 0 amit fel tud mutatni emberileg, agyilag, egzisztenciálisan, de beleugat mindenbe, irigy, kicsinyes.

Az enyém azt mondta, hogy tudja nem érdekel minket mit pofázik, de ő akkor is elmondja a véleményet.

A nyomorultja...

febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
szerintem amikor a gyerek nevelés miatt szolnak be, meg hogy ez az en időmbe ez máshogy volt meg sokkal jobb volt
febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk exem anyjánál az okoskodása verte ki a biztosítékot.

Tanár létére sötét, mint az éjszaka, de véleménye az persze mindenről van, és nyilván rögtön tudatnia kell mindenkivel.


Nem vitáztam össze vele, megtanultam elengedni a fülem mellett, de félelmetesen ostoba és buta nő volt.

Olyanokat állított valósnak, hogy csak pislogtam, emellett erőszakos nő, aki tolja a másikra a véleményét.


Egy idő után beleuntam, és már nem jártam többet hozzájuk. Akkor meg én voltam az utolsó tiszteletlen "kislány", amiért nem megyek.


Na, nem véletlenül ex az exem.

febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Az ő okoskodása nálam, ha nem lenne egyértelmű


#4

febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!