Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak miért baja, hogy...

Anyósomnak miért baja, hogy vékony maradtam szülés után?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, a legkisebb 9 hónapos. Azt vettem észre, hogy anyósom mindig furcsán néz rám, ha csinosabb ruhát veszek fel. Egyébként maradtam a régi alkatomnál, 50 kg vagyok.

Másik menye az viszont jól elasszonyosodott, őt egyenesen imádja, ő tökéletes.

Férjem viszont most meg van hízva, szerinte az meg az én hibám, ki másé lenne.

Egyébként anyósom is vékony most, bár mindenre is érzékeny, szóval alig eszik. Ő szülés után állítólag sokáig el volt hízva, szóval most is annak látja magàt…

De attól még minek kell rám furcsán nézni?



márc. 24. 22:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
És szerinted ezért néz furán?
márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ha tetőtől talpig végigmér, akkor szerinted mit néz?

Megmutattam neki magamat az esküvő ruhámban, annyit mondott rá, hogy szép a ruha. Azt nem mondta, hogy jól állna vagy valami, pedig tényleg passzol hozzám.

Ezt most nem azért mondom, mert dicsekedni akarok, csak furcsa.

márc. 24. 22:33
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha el lenne hízva, valamennyire adnám, de ez így nagyon bemagyarázottnak tűnik.


Szerinted megszeretne, ha elkezdenél hízni? Kétlem.

márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet, hogy valami olyasmi áll emögött, hogy sok idősebb nő szerint egy kisgyerekes anyukának nem illik túl csinosan/kihívóan öltözni?

De az is lehet, hogy az esküvő gondolatától nincs annyira felvillanyozva...

Sőt, valószínű, hogy bármit tennél, te lennél az utálatos menye, a másik meg a kedvenc.

Amúgy a fiai között is tesz különbséget? Mert ez is állhat a háttérben...

Szerintem ne foglalkozz vele, ha amúgy jól érzed magad a bőrödben, akkor ne az anyósnak akarj megfelelni vagy tetszeni (főleg, hogy a leírtak alapján a fejedre is állhatsz, akkor sem fog sikerülni).

márc. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm kihívóan. Abszolút…
márc. 24. 23:10
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Abban lehet valami, hogy alapból sem bír téged.
márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk az már eleve nem sok észre vall, amikor valaki szerint más hibás azért, mert más elhízott.
márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, irigy arra, hogy te nem híztál meg a terhességed alatt és nem alakultak ki komplikációk, vagy a másik meny stílusban közelebb áll hozzá.
márc. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%

Asszonynak asszonyosnak kell kinézni-e legyen mit fogni rajta.

Nem ilyen pálcika, biztos nem vagy beteg?

Hánytatod magad ugye, hogy úgy nézzél ki mint a tv-ben celebek?!

márc. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Na, és akkor nem értik, miért mondjuk, hogy a menyek is jócskán benne vannak abban, ha rossz a kapcsolat..


Szerencsétlen anyós semmit nem csinál, akkor ki kell találni valamit. Hogy furàn nêz rá, és biztos azért, mert nem hízott el.


Te paranoiás vagy kérdező, ne haragudj. Az égvilágon sehogy nem néz rád az anyósod, nemhogy állandóan furcsán. Beteg dolog ez.

márc. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!