Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak miért baja, hogy...

Anyósomnak miért baja, hogy vékony maradtam szülés után?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, a legkisebb 9 hónapos. Azt vettem észre, hogy anyósom mindig furcsán néz rám, ha csinosabb ruhát veszek fel. Egyébként maradtam a régi alkatomnál, 50 kg vagyok.

Másik menye az viszont jól elasszonyosodott, őt egyenesen imádja, ő tökéletes.

Férjem viszont most meg van hízva, szerinte az meg az én hibám, ki másé lenne.

Egyébként anyósom is vékony most, bár mindenre is érzékeny, szóval alig eszik. Ő szülés után állítólag sokáig el volt hízva, szóval most is annak látja magàt…

De attól még minek kell rám furcsán nézni?



márc. 24. 22:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez ugyanaz, mint amikor egy anyuka azt írta ki, rá furán néznek az utcán más anyukák, mert félmilliós babakocsija van. Bebeszélitek magatoknak a hülyeséget.
márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%
Szimplán nem bírja a fejedet.
márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Nincs probléma,csinálsz magadnak
márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, hogy inkább a szerény értelmi képességeid miatt nem kedvel? Neked csak azon pörög az agyad, az a központi témád, ki mekkora a családban?
márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha anyósodnak az alkatoddal lenne gondja,akkor azt mondaná is. Ahogy az enyém is gebeségnek hivott engem,és minden ruhában szerinte lapos voltam. De ez csak szerinte volt így. Ne gondolj bele sokat.
márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

Inkább te képzelsz bele olyanokat anyósod viselkedésébe, ami nincs :D


Furán néz rád, miattad hízott el a fia, a másik "asszonyosabb" menyét imádja, és sorolhatnám.


Elég nagy bajok lehetnek magaddal, a saját önértékeléseddel, hogyha mindenkire kényszeresen kivetítesz mindent.

márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
91%

Most azt akarod hallani, hogy irigy rád.


Jó, akkor irigy rád :D Tessék.

márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Metionin ***** válasza:
74%
Honnan tudod, hogy az a baja? Általában ha valami nem tetszik neki, azt meg szokták jegyezni, én is hallgattam jó ideig, hogy milyen sovány vagyok. Lehet hogy simán több közös van bennük a másik menyével.
márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szoktam hallgatni, hogy gebe vagyok, sovány meg vasággyal egyútt 40 kg. Egyek mert elfúj a szél….
márc. 25. 20:41
 20/24 A kérdező kommentje:
160 centihez hogy lenne már gebe az 50kg??
márc. 25. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!