Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak miért baja, hogy...

Anyósomnak miért baja, hogy vékony maradtam szülés után?

Figyelt kérdés

Két gyerekem van, a legkisebb 9 hónapos. Azt vettem észre, hogy anyósom mindig furcsán néz rám, ha csinosabb ruhát veszek fel. Egyébként maradtam a régi alkatomnál, 50 kg vagyok.

Másik menye az viszont jól elasszonyosodott, őt egyenesen imádja, ő tökéletes.

Férjem viszont most meg van hízva, szerinte az meg az én hibám, ki másé lenne.

Egyébként anyósom is vékony most, bár mindenre is érzékeny, szóval alig eszik. Ő szülés után állítólag sokáig el volt hízva, szóval most is annak látja magàt…

De attól még minek kell rám furcsán nézni?



márc. 24. 22:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%

"Szoktam hallgatni, hogy gebe vagyok, sovány meg vasággyal egyútt 40 kg. Egyek mert elfúj a szél…."

Ne hallgasd. És ne áll le vitatkozni. Neked és a férjednek jó így, foglalkozzanak mással. Persze ezt finoman kell megmondanod.

márc. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hàny kg voltâl amikor teherbe estèl,mit tettèl,hogy vèkony maradtâl?
márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Terhesség előtt is 47 kg voltam. 61kg-val mentem szülni. Hazajöttem 56 kg voltam. Aztán ez lement mára 50 kg-ra.

Nem tettem semmiz igazából, próbáltam kevesebb édességet enni, de sokszor nyilván nem tudtam megállni.

márc. 28. 23:24
 24/24 anonim ***** válasza:
Èrtem.Akkor nem koplaltâl,vagy ilyesmi?
márc. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!