Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomat miért zavarja ez?

Anyósomat miért zavarja ez?

Figyelt kérdés

Az én szüleimnek az elmúlt pár évben egy sikeres befektetés után több bevételük lett. Jóval több mindenre telik.

Nagyon sokat segítenek is nekünk. Mi mind a ketten dolgozunk a férjemmel, de átlagos életet élünk.

Azóta a szüleim segítettek felújításban, pénzzel is támogatnak. Évente mikor mennek utazni 4-5* elvisznek minket is a férjemmel és a gyerekeinkkel magukkal. Elég sok helyen voltunk az elmúlt időszakban.

Most is tervezünk menni 2 hónap múlva egy hosszabb útra. Anyósomnak már említette a férjem (egyébként jóban vagyunk velük), de megint be szólt, hogy na már megint mentek. És ez milyen gáz, hogy ennyit utaztok meg, hogy anyámékon élősködünk.

Elegem van már ebből, hogy folyamatosan be szólogat, mindent lehúz. Ő persze az országhatárt se hagyja el, mert imád otthon lenni. És nem érti meg, hogy nem mindenki ilyen. Nem tudom miért zavarja ez.


márc. 25. 22:09
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
67%

Én még kicsit fiatal vagyok ehhez, de szerintem ne foglalkozz vele bármilyen nehéznek is tűnik. Próbáld megértetni vele vagy visszakérdezni "és te miért nem mész sehova" ha sokszor mondod egy idő után abbahagyja. Vagy csak próbálj meg nem beszélni vele. Innen is gratulálok hogy ilyen sikeresek lehettek, de ha megfogadsz egy tanácsot hülyék mindig lesznek akik mindig kimondják nemtetszésüket és bunkóznak.


Vagy azért zavarja mert nem tudja elviselni hogy ő nem mehet te pedig igen a pároddal vagy azért mert irigykedik. Esetleg mert lehet hogy csak olyan a személyisége hogy mindenbe is beleköt de legbelül biztos szeret téged is.

márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%

Fontos, hogy megértse?

-Kedves anyuka! Mi ezt mindannyian másképpen hondoljuk, a szüleim is. A gyerekek világot látnak, tanulnak ebből is, pihenünk, jól érezzük magunkat. Beszéljünk másról.


Ennyi.


S hogy miért gondolja így? Csak. Mert ő ilyen.

márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
22%
Biztos nagyon szomorú (féltékeny akár) hogy ő nem tudja nektek ugyanezt megadni. Egyszer elvihetnetek őt is,talan azert nem hagyja el a hatart,mert nem telik ra....
márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Egyébként telne rá neki is. Nem ennyiszer és így ez tény. De ő nem akar még a Balatonra se menni. Egyszer voltak, a harmadik nap már közölte, hogy ő már most menne haza.


Nem is akarok úgy foglalkozni vele, de folyamatosan be szól. Jajj ő nem akar rosszat csak nem érti minek ennyit menni.

márc. 25. 22:28
 5/36 anonim válasza:
27%
Ha lehet akkor ne szóljatok neki ha mentek vagy hazudjátok ezt hogy csak közelre mentek. De legjobb ha meg sem hallod ezeket
márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan egyszerű nem elmondani neki. Szinte napi kapcsolatban vagyunk vele is.
márc. 25. 22:56
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Mert irigy. Kb. hasonló helyzetben vagyunk, amikor szüleimtől kaptunk egy lakást, hogy adjuk ki, legyen több a bevételünk, + azzal együtt több millió forintot,hogy fizessük be a házunk hitelébe tőlünk gúnyosan röhögve megkérdezték anyósék, hogy elválnak a szüleim, vagy miért osztják szét a vagyont (tesóm is kapott). Azóta alig keresnek, másra ezt nem tudom visszavezetni.
márc. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Irigy hát, jobban mondva ő sajnálja a pénzt költeni, mert azt hiszi, hogy a sírba is magával viheti.
márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem meg igaza van, házas emberként, nem tudom hány gyerekes anyaként erre van igényed, hogy a szüleid pénzeljenek és ők fizessék a nyaralásaitokat? Egyszer-egyszer még azt mondom rendben, de szerintem ez így elég élősködő kategória, bocsi
márc. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem irigy, hisz 3 nap után haza ment a nyaralásról.

Egyszerűen ő egy teljesen más ember. Neki nem fontos az utazás és nem tudja megérteni nektek miért az.

De nem kellene beszólogatnia, mert semmi köze hozzá.

Egy ilyen beszólásnál kellene komolyan megkérdezni tőle, hogy mondja el miért fáj ez neki.

márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!