Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti válaszolnátok?

Ti válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy volt már ilyen kérdés. Anyósom mindig kérdezgeti féléves babámat hogy mit ettél? Hogy bánnak veled?

Ti válaszolnátok? Végül is nem engem kérdezett.



2012. ápr. 29. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Gondolom, azért kérdezgeti, mert az jó a beszédtanulás szempontjából. Hát kérdezgesse.
2012. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak olyan kínosan érzem mindig magam, mert hát ugye nem az én szemembe néz, és mindig feszengek ilyenkor
2012. ápr. 29. 10:31
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezz vissza: sikerült-e ma kakilni? Nagyon fájnak az izületek? Miért van ilyen pisi szaga?
2012. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm első.

Utolsó neked is köszönöm, lehet hogy így fogok tenni:)

2012. ápr. 29. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:
És milyen hangsúllyal kérdezi?
2012. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
olyan viccessel
2012. ápr. 29. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Én nem értem, ez miért fura? Gondolom, te is szoktál a babádhoz beszélni, és tudod, hogy nem fog válaszolni.
2012. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

én szeretem az anyósom, de ő is így kérdezget és már falra tudnék mászni tőle


Amit minden nap megkérdezz a babától, hogy aludtál, mit ettél ma?! És ha nem válaszolok akkor újra megkérdezi

Szóval nála nincs olyan , hogy nem válaszolok, mert addig kérdezi a gyereket amíg nem kap választ tőlem.


Egyébként meg válaszolj normálisan,

anyós -Mit ettél?

te - bébiételt

2012. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Unokatesóméknál ez úgy ment hogy mamám kérdezgette a gyereket hogy na mit ettél? unokatesóm meg válaszolt de a gyereknek mondta hogy finom sárgarépa pürét ugye, mondjad a mamának és le volt tudva gyerek meg vigyorgott mint a vadalma. Meg lehet oldani.
2012. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, akkor minden alkalommal válaszolni fogok:)
2012. ápr. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!