Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom jól leteremtett....

Anyósom jól leteremtett. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

A férjem négy hónapig volt munkanélküli. Most kapott állást itt a falumban, de nagyon húzós. Tűző napon, 12-14 órát. Én is ebben a faluban dolgozom, mint házvezető és nevelőnő. Azért is költöztünk ide, mert itt el tudtam helyezkedni. Viszont a férjem alig tudott bejárni, volt hogy két-három napig nem tudott hazajönni.

A lényeg: anyósom (25km-re lakik) tegnap este hatkor felhív, hogy hol vagyunk. Mert a fia nem veszi fel a telefont. Mondtam neki, hogy még dolgozunk. Kiderült, hogy az albérletünk ajtajában ülnek (a szomszéd hívott, hogy valakik mászkálnak az udvarunkon) Felhívom a főnököt, megkérem hogy siessen haza. Mikor előadtam mi van ki is röhögött, hogy megjött az inkvizítor. Milyen igaza lett. Anyósom a házban húzta a száját (nem volt priti rend)

Erre ma hétkor(!) felhív és lecsesz, hogy az ő fiacskája mennyit szív miattam, ő nem is ennek tanult, mert ez veszélyes (tetőfedővel, áccsal, asztalossal dolgozik, mikor kinek kell segítség), hogy én milyen szemét vagyok, hogy ilyen messzire elvittem tőle a gyerekét és az unokáját (25km, jó vonatközlekedés, kb 15perc), meg hogy áll a kosz a házunkban, rám küldi a gyerekvédelmiseket, hogy seb van a lányom arcán, biztosan verem, mert belőlem kinézi (elesett szegényem a kavicson, minimális, félig gyógyult horzsolás van az orrán)

Miután elhordott minden szemétnek rámcsukta a telefont.

Nem tudom a férjemnek elmondjam-e. Mondjuk most biztosan nem, mert ácssal van és éppen tetőlécet raknak.



2012. máj. 3. 08:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát a kicsifia egy 190centis 110 kilós mackó, akit ruházati eladónak tanítatott.

A férjem imádja ezt a munkát, este fekvésik be nem áll a szája róla!

Végülis nyugodtan elmondam, a férjem pedig nyugodtan felhívta az anyját. A végén persze ismét én lettem a rossz, aki elrontotta az ő pici fiát.

2012. máj. 4. 10:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha sokat hisztizik, majd rájön miért látogatja egyre kevesebbet a pici fia. Akkor talán észhez tér. Kénytelen lesz elfogadni téged. Fel a fejjel!
2012. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!