Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós jelöltnek (barátnőm...

Anyós jelöltnek (barátnőm anyukája) lesz születésnapja. Nincs semmi vágya, nem kapok sok segítséget, de valamit mégis csak illene adni. Mit vegyek, csináljak neki, vannak-e ötletek?

Figyelt kérdés

Párom annyit mondott nem kell semmi, vagy elég egy csoki. Az szerintem snassz. De anyukának sincs semmi különös vágya, ezért párom is szenved az ajándékötlettel. Semmi hobby, tanárként dolgozik, nem szokott eljárni sehova. Ami fura, hogy párom külön szeretné felköszönteni, de ez nem ehhez a kérdéshez tartozik. Az is segítség, ha olyan írtok amit biztos ne vegyek. (betonkeverő, tank, villamosszék és társait NEM kérem tanácsként köszönöm.)

Köszönöm.



2012. máj. 14. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

cserepes virág,bonbon és kész ténylegesen.


Drágábbat ne vegyél,se bonyolultabbat,mert akkor neked ő is többet akar majd mint egy üveg bor vagy pálinka,és akkor már csak a túllicitálás megy.


Ő mit vett neked?

2012. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Fizessétek be egy masszázsra (itt nem a topless lányok csúszkájára gondolok).

Anyukám is ilyen, végül a négy gyerek összedobott neki egy kozmetikus+masszázs kombót. Nagyon örült neki és jól ellazult tőle!

2012. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
egy szép nagy csokor virág vagy cserepes virág esetleg egy női ital szép dobozban
2012. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Egy csokor virág tökéletesen elég. Pontosan elég a gesztus, hogy nem felejtetted el. A nők egy bizonyos kor után nem szeretik ha ünneplik a születésnapjukat, de a jó szándékot értékelni fogja.
2012. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint annak is örülök, ha pár szál virágot kapok. A lényeg, hogy nem felejtettek el.
2012. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%

Ha tanár, (=értelmiségi) akkor meglehet, hogy örülne egy könyvnek, vagy kazettának. Persze ne azt végy neki, hanem olyan üzletben egy vásárlási utalványt, amelyet beválthat kívánsága szerinti termékre, még akár az árát pótolva is.


Egy virágcsokor + desszert mellé egy ilyen vásárlási utalvány szerintem megfelelő ajándék lenne.

2012. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Virág, és egy komolyzenei CD?
2012. máj. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem egy cserepes virágnak biztos örülne. Értelmesebb, mint mondjuk a vágott virág, amit pár nap múlva ki lehet dobni. És a csokinál is tovább tart. :) Vagy vehetsz a virág mellé csokit pluszban.

Illetve ha van otthon bonbonformád, készíthetsz házilag bonbont, sokkal személyesebb ajándék. :) Persze szépen becsomagolva.

2012. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

a vágott virágból egy csokor sokkal szebb mint egy cserepes virág, még ha az utóbbi értelmesebb is


És mint valaki írta a könyvutalvány tényleg jó ötlet.

2012. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így voltam én is a múltkor, nem volt ötletem ugye nekik már nem kell semmi.

Pont az nap mikor az anyós szülinapja volt, a párom valamelyik barátjának szívességet tett ,és a felesége hálából sütőt egy tortát. Aznap hozta haza. Az anyós kérdezte mi ez, mondtam neki viccből hogy én sütöttem egyedül anyámnál, magának. Nagyon megörült hogy jajj milyen aranyos vagyok h miatta fáradtam :) aztán kicsit ciki volt mikor mondtam h jajj nem is én csak csak vicc volt meg minden.

Na szóval próbáld meg süss neki tortát!

2012. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!