Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom hozzánk akar költözni!...

Anyósom hozzánk akar költözni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden a kapcsolatunkról: Jól áll nekünk a 25 kilométeres távolság.

Hiteles, és miatta mi is azok vagyunk. Éltünk már együtt, nagyon nem működött. Azóta egy kicsit jobb, mióta a férjem munkanélküli és én dolgozom, mert így kezdi azt hinni, hogy mégsem vagyok egy ingyenélő R, aki begyertyázott egy gyereket, hogy elvetesse magát.

Most kijelentette, hogy van külföldi (német) melója, csak hétvégente lesz Magyarországon (péntek este-vasárnap délután). Eddig úgy volt, hogy az albérlője marad, fenntartani a lakást (egy szoba van kiadva), viszont az illető becsajozott, összeköltöznének. Ebbe anyósom nem ment bele, így a srác elköltözik.

Új ötlete az, hogy lecuccol hozzánk, a lakást meg kiadja albérletbe.

Nagyon sok balhénk volt, így tuti hogy ebbe nem megyek bele. De a családi béke szent. Szóval... MI A FENÉT CSINÁLJAK????



2012. júl. 18. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele!Pont azért mert a családi béke szent!
2012. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondod, a családi béke szent... ha nem akarod már szerdán idegtől remegve várni a hétvégét, ne menj ebbe bele!

Írtad, hogy nem vagytok túlságosan jóban, ha oda költözne, végképp úgy gondolná, jogában áll mindenbe beleszólni, plusz mivel csak hétvégente lenne ott, elvárná, hogy kiszolgáld mint vendéget. Én nem engedném.

2012. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gelazso ***** válasza:
100%

vigyázz!!!!

ha egyszer a nyakadon marad.


a békét is fújhatod.

2012. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos, hogy nem engedném, hogy oda költözzön, még hétvégére sem. Az én volt anyósom is néha bepróbálkozott, de határozottan le lett szerelve. Nem és kész, nem kell sokáig ragozni.
2012. júl. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
ha segítene pl a gyereknél, a háztartásban miért ne?
2012. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kaptam egy elég szép levelet, amit inkább nem tennék közzé, viszont nyilvánosan válaszolok a benne szereplő kérdésre: Mit ártott neked az a szegény asszony?

Kezdjük az elején.

Vigyázat! Kisregény!

Természetesen jóban voltunk, én voltam a fiacskája cuki kis barátnője. Ekkor voltunk 17 évesek. Fél éves volt a kapcsolatunk, mikor gyógyszer mellett teherbe estem.

Anyósom tiltakozása ellenére(Szüld meg nekem azt a babát), a férjemmel (akkor még párom) elvetettük a babát. Nehéz döntés volt, de abban a helyzetben a leghelyesebb.

Na innentől fogva minden voltam, csak fehér ember nem.

Befejeztük az iskolát (addigra megbékélt velem szo-szo) és dolgozni kezdtünk. Úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk.

Na ekkor jött az "elvette a rib. a kicsifiamat " hadművelet.

Kiröhögte a férjemet, mikor bejelentettük az eljegyzést. Nem jött el az eljegyzési vacsorára, sem ő sem a párja. Mikor felhívta a férjem, kijelentette, hogy úgyse komoly.

Egy éve dolgoztunk, mikor terhes lettem. Még egy abortuszt nem vállaltam volna, a férjemnek felajánlottam, hogy elmehet, ha nem akar még babát. Ehelyett egy évvel előbbre hoztuk az esküvőt.

Volt egy vérzésem, megijedtünk, hogy elmehet a baba, ezért csak akkor mondtuk el, amikor biztos volt a pici érkezése. Anyósom reakciója a babára: vetesd el! Mi a fenének, fiatalok vagytok még.(itt megjegyezném, hogy fél évig, ha meglátott az utcán, elfordította a fejét, mert 17 évesen bőven nem álltam készen az anyaságra)

Az esküvőnk előtt elhagyta a párja, magára maradt az adósságokkal. Megkért minket, hogy költözzünk hozzá, nekünk is könnyebb, neki is. Belementünk.

Fél éves volt a lányunk, mikor elmenekültem tőle, nyakunkon egymilliós hitellel(ami miatt majdnem elváltam a férjemtől).

A szüleim csináltak nekem Fundamenta alapot, és a nagyszüleim is beleadtak. Ebből vettünk egy házat, mivel tulajdonképpen ajándék, ezért az én nevemre került.

Ezen olyan balhé volt, hogy...hú. Természetesen én ki akarom semmizni a fiát.

Közben a férjem elveszítette a munkáját. A lányunk két éves lett. Visszamentem dolgozni, a férjem pedig gyesre.

Na azóta elviseljük egymást, de a régi sérelmek bennem vannak.

2012. júl. 18. 09:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előélet nélkül is azt mondanám, hogyha nem akarsz vele összeköltözni, akkor ne hagyd.


Így meg (a régi rossz viszony miatt és a tény, hogy a saját házadba kellene befogadnod) meg főleg.

2012. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjed mit gondol erről a helyzetről? Szerintem se menj bele.
2012. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerek perec mond meg anyos pajtasnak, hogy nem koltozhet oda. Ha egyszer oda koltozik, nem tudtok megszabadulni tole az eletbe se. Meg jo kapcsolat eseten sem egeszseges osszekoltozni anyossal.
2012. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Két "nőstény egy territóriumban" mindig konfliktusforrás, még vérrokonok esetén is, pláne anyós-meny viszonylatban. Alapszabály: az anyóstól legalább olyan messze kell lakni, hogy ne lehessen átszaladni papucsban!

Sztem először a férjedet próbáld meggyőzni, anyucival meg beszélje meg ő.

2012. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!