Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem mindenáron le akar...

A férjem mindenáron le akar költözni vidékre, én viszont nem szeretnék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem filozófus, azt mondja, sokkal jobb lenne a lelkének a vidék nyugalma. Ki is nézett ott egy házat, de engem ideköt a munkám, a fővárosba. Hajthatatlan, mit tehetnék? Engem is vonz, de nem tudom..fura lenne itthagyni mindent.
2011. dec. 13. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Azt akarta mondani, hogy válik.
2011. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem költöztök az agglomerációba? Ott megvan a vidék nyugalma is, de közel a főváros.
2011. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
ha téged is vonz, akkor szerintem menj. de azért előtte intézzétek el a fontos dolgokat, ne az ismeretlenbe induljatok. a munkára gondolok itt. szóval messze lenne a jelenlegi lakhelyetektől, nem tudnál bejárni? az új hely közelében el tudnál helyezkedni? csak akkor költözzetek, ha ez már megvan.
2011. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Keressetek köztes megoldást! A főváros vonzáskörzetében is számtalan település van ahol kertes házas övezetben, nyugodt környezetben élhetnétek. Ráadásul neked nem kéne a munkádat feladni, hiszen mind tömegközlekedve, mind autóval elérhető távolságban van Bp.

Csak néhány példa: Dunaharaszti, Solymár, Budakalász, Budaörs, Nagykovácsi....

Ha pedig a Budai- hg egyik települését választjátok, az lehet, h még a férjedre is inspiráló hatással lenne a gyönyörű (és karnyújtásnyira lévő) természeti környezet miatt.

2011. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

bár mi tehetnénk meg h elmenjünk ebből a büdös fővárosból!! :(((((

legyél bátor,hidd el kisimul a lelked :) egyébként is: van autó,vonat,busz miegymás, megoldható a bejárás. vagy egy teljesen új élet :)


vaaaaaaagy..: gyerekek? :))

2011. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Először menjen le ő egyedül és egy hétre próbálja ki a nyugalmat, te addig maradj otthon. Ha még így is tetszik neki akkor menj le te is egy hétre és próbáld ki, lehet hogy még tetszeni ha mégsem jön be a dolog akkor meg vissza lehet menni a városba. Én nemrég költöztem fel vidékről a városba munka miatt, de szívesebben mennék vissza.
2011. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Ne hagyd magad!! Tönkremegy az életed ha nem vagytok eleve tehetösek!Minden jóval drágább!Az utazás pestre horror áron van bármivel!A boltok jóval drágábbak!

Aki nem vidékiilletve ott született ember annak nehéz az élet lent!De már neki is nehéz mert 0 a munkalehetőség vidéken!

Én 4 honapja vagyok 50 km-re pesttől és bele pusztulok.

Nem fizetik utazásomat és elviszi fizetésem felét és ez csak 50 km!!És ugye ez egyre rosszabb és rosszabb lesz ebben az országban!

2011. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
És téged meg se kérdez hogy akarod e, csak visz magával,mint egy bútort?De az első válaszon én elgondolkodnék...
2011. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, Bp. vonzáskörzetében még oké lenne, de ő el akar költözni az ország másik felébe, Kőszeg környékére. Nekem itt biztos munkám van, amit szeretek is, nem adnám fel csak úgy. De ő meg rosszul van ettől a várostól, szenved, hogy nem bírja. Nem tudom, hogy mi legyen, fájó szívvel hagynám itt a munkámat és az életemet. Gyereket is itt akartam vállalni inkább a lehetőségek miatt.
2011. dec. 13. 23:33
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem magamat, mint egy bútor. Ezt ő elhatározta és azóta hisztizik, hogy nem jó az egészségének és a lelkének ez a rohanó, szmogos élet, ami itt van. Pedig itt élünk gyerekkorunk óta mindketten. Kivág nekem ilyen képeket újságokból, hogy vannak ilyen biofaluk, ahol milyen nyugodt minden stb és ilyeneket mutogat egész nap.
2011. dec. 13. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!