Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós gond. Mit tegyek? Ti...

Anyós gond. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy anyósom mindent rámhagy.Nem segít semmiben.

Most épp kitanul egy másik szakmát, ami szép és jó, de semmit nem csinál otthon.Én mosok főzök takarítok 4 emberre!!! Egy átlagos nap volt a tegnapi is, mikor is hazaértem 9 óra munka után, és nem volt otthon kaja, igy megföztem, de előtte rendet kellett rakni a konyhába mert mozdulni nem lehetett a kupitol.Aztán elmosogattam kb 2 órámba telt annyi mosogatni valót csináltak.Ekkor már 8 óra volt.Közbe apósom kért kávét főztem neki megcsináltam odaadtam, ha inni kért odaadtam, míg ő fekve tanult.

Aztán indultam vasalni, 10kor fejeztem be a vasalást, mikor is megszólal hogy köszöni mindezt.

Ez eddig oké lenne.De! Hónapok óta igy megy, soha nem köszönte meg, most is csak apósom előtt, és ugy hangzott mintha "köszi hogy most az egyszer megcsináltad helyettem" et jelentene.

Teszem hozzá én is tanulnék, mert én is másodszakmát tanulok, de nincs időm, és meg fogok bukni.Mert mindent helyette kell csinálnom de azt senki nem kérdzte meg hogy én hogy fogok boldogulni!!!Ugy kellett neki szolnom hogy légyszíves takaritsd ki a hűtöt mert nincs rá időm és muszály lenne!! Az ő háza az ö dolgai de én tartom rendbe de az se jó mert mindig megkapom hogy kupi van, és hogy nem igy szokta ezt meg azt csinálni!!!!

Na most mit tegyek??Nem tudunk még elköltözni, de én ezt már nem birom idegekkel, egyszer beszólok neki azthiszem.



2012. aug. 10. 13:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%
Költöztek el az Anyóstól. Miért kell odaköltözni az Anyóshoz ha nem vagytok jóban?
2012. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Bűntudatom van ha arra gonodolok h mindezt megteszem. Mindketten elég romlott egészségi állapotuak, most nem ecsetelem, na de nem egészségesek, igy mindig is próbáltunk nekik segiteni. Sajnos mi is rájuk vagyunk még szorulva és ők is ránk. Valahogy beszélni kéne velük. De félek h én leszek a rossz meny aki a fijukat ellenük fordítja, pedig én szeretem őket.
2012. aug. 10. 13:53
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek téged.Az exem anyukája ugyen ezt csinálta velem,de ott volt 2 kisgyerek.Habár megértettem mert napszámba járt a melegben,azért hogy mi együnk de azért egy 140 m2 házat kellett cakomba vernem egyedül ja és még főznöm is kellett.nem tudsz mit csinálni ha ilyen az anyosód,bírd ki még azt a kis időt amíg el tudok menni vagy ha vita lesz belőle ligh-osan mond meg neki,hogy innentől kezdve te csinálod ezt és a többit ő.Hátha ez segít.
2012. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Más megoldás nincs csak az ha megbeszélitek, ha nem mered magadra vess, igy senki nem fog tudni segiteni. Egyébként meg mi lenne ha te nem lennél, akkor ülnének a kupi tetején?
2012. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos mikor igy kimerülök akkor vagyok berágva nagyon. Azért költöztünk oda, mert amugy tényleg jól megvagyunk eggyüt.Csak mióta tanul azóta van ez.Meg ahogy belelépett a klimaxba.Nagyon nehéz sokszor, néha meg rettentő jól elvagyunk.
2012. aug. 10. 13:57
 26/36 A kérdező kommentje:

sokszor ugy érzem hogy bennem van a hiba, és hogy csak felfújom.Csak ezért tettem fel a kérdést.És kiderült, tényleg, csak felfújom, de nem csak bennem van a hiba. Erre lettem volna kiváncsi hogy mint kivülállók mit tudtok irni tanácsnak, mert én benne vagyok és elfogult önmagammal szemben.

De nagyon köszönöm már kezdek lenyugodni.Mikor irtam a kérdést megint felhuztam magam.De jólesik h van aki megért, és az is aki öszintén elmondta h hagyom magam ez a baj.

2012. aug. 10. 14:00
 27/36 anonim ***** válasza:
Meddig tanul még?
2012. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 szofi2009 ***** válasza:

szia


Csak Te tudod megitélni mekkora a baj de nem jo az együttélés. Szerintem megéri külön mégha többe is kerül. Legyél kicsit önzöbb-ugy mint anyosod-mert csak 1 életed van. Ha az ember külön lakik akkor mosogat amikor akar és nem mások után!!! Velem ezt nem csinálná meg senki és én sem mással.

2012. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Hát, ami elsőre eszembe jutott. Költözzetek el, ha nem tetszik. Ha meg ott laktok náluk, ne nyavalyogj. Örülj neki, hogy van hol laknotok...
2012. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
"Nincs mosogatás edény csörgés nélkül." Ez a tipikus anyós-meny viszony. Gondolj arra, te majd hogy fogsz viszonyulni a leendő menyedhez, vejedhez. Biztos hogy jó ez a méricskélés, ki mennyit tehetne?
2012. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!