Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti elvinnétek a gyereket...

Ti elvinnétek a gyereket anyóshoz ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon messze lakik, több órányi út. A körülmények nincsenek meg. Egy szobában tudnánk csak aludni mi hárman meg Ő. Gyerek még szopik, eleve kellemetlen lenne. Fürdőszoba nincs. A mama nem túl igényes. Nekem messze mást jelent a tisztaság, mint neki és akkor finoman fogalmazom meg a dolgokat. Öt hónapos a babám, nem szeretném, ha bármit összeszedne ott. A dolog másik része, hogy ki nem állom anyósomat, hogy miért az hosszú történet, de megvan rá az okom. Röviden annyi, hogy lenyúlta a férjem és a sógorom örökségét. Nehezen képzelem el azt is, hogy, ha nagyobb lesz, hogy fogom odavinni a gyereket. Egyébként Ő nem jön, nem annyira érdeklődik az unoka iránt, pedig megtehetné. Nyugdíjas, beleférne az idejébe, hogy felüljön a buszra vagy vonatra, de nem teszi. Már kérdezte, hogy mikor visszük? Nem nagyon tudok erre mit reagálni. Én nem akarom vinni.

2012. szept. 1. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek alapján nem vinném.
2012. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen körülmények között semmi szín alatt nem vinném, csak ha 1-2 óra látogatásra mennénk, esetleg!
2012. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem vinném! mond, hogyha látni akarja jöjjön ő!
2012. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vinné a fr@nc,kit érdekel,hogy aztán mit gondol!
2012. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Max. udvariassági látogatás lenne később, ha már nagyobb a gyerek, de nem aludnék ott.
2012. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre se vinném oda a gyereket úgy, hogy ott alszunk még ha nagyobb lenne se és akkor se ha kedvelném anyósom. Ha nagyobb a baba max. pár órára, de ha látni akarja menjen hozzátok.
2012. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Vigyétek el az anyóst magatokhoz.
2012. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vinném. Így, ottalvósra pláne nem. Ha meg lehetne oldani, akkor évente 1-2 alkalommal beugranék egy órára a gyerekkel, ennyi. Megmondanám, ha szeretné látni az unokát, szívesen látjuk (ennyi füllentés belefér), jöjjön el reggel, este kikísérjük a vonathoz.
2012. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Kizárt dolog.

Én se vittem anyóshoz a fiam soha, egy fertőben élnek. Ő viszont gyakran jön. Persze kicsit büdi, de most nem tilthatom...na (:

2012. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem vinném Felsoroltál legalább 5 dolgot, ami kizáró ok.


De azért egy kérdésem lenne. Milyen (mekkora) örökséget nyúlt le, ha abból még egy fürdőszobát sem tudott csináltatni. Nem lehetett nagy összeg, hogy ezt külön kiemeld. Vagy ha nagyobb összeg, akkor miért nem lett belőle komfortosabb otthon?

2012. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!