Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós a szülésem pillanatában...

Anyós a szülésem pillanatában is telefonált a szülőszobára. Ez normális?

Figyelt kérdés

Előzmény: két éve nem beszélek vele, mert a fontoskodásával már az agyamra ment. A párommal sem házasok nem vagyunk, ráadásul az anyjával él együtt. Kérdem én? Nem jogos-e a felháborodásom, hogy életünk legintimebb pillanatát sikerült ismét megzavarnia a rohadt telefonhívásával?

Tényleg olyan nehéz megvárni, hogy felhívja a kisfia?

Miért kell mindenben fontoskodnia?

Megőrülök ettől, hogy még ezt is sikerült tönkretennie, amikor nem vettük fel a telefont, mert épp szültem a gyerekemet?

Meg akarok szabadulni tőle.

A kórházba sem engedtem be, hogy látogatni jöjjön.

A gyereket nem láthatja, elég már belőle. Mindenben okoskodik, nem hagyja élni az embert.

A kisfiával még rosszabb lett a kapcsolatom e miatt, mert természetesen az anyja mellé áll. Ez normális?



2013. ápr. 3. 22:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem én is ki lennék akadva,megértem a kérdezőt,azt viszont még te sem gondolod komolyan,hogy megkérdőjelezed a nagyszülők szerepét egy ember életében.
2013. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
74%

Mi a dolga egy nagymamának? Kisarkítva, és morbidul, mert a hétköznapi dolgokat nem érted: ha netán valami történne veled, legyen aki felneveli a gyerekedet, hogy ne kerüljön állami gondozásba.


Ha a te gyereked majd azt mondja, hogy rád, mint nagymamára nincs semmi szükség, ne akarj semmit az unokádtól, felesleg vagy, akkor viszont majd bólogass vadul....

2013. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Én sem az anyámnak mondom ezt, hanem a mindenlében kanál mindenkinél mindent jobban tudó anyósra.

Éveken át tett azért, hogy ezt kapja.

2013. ápr. 15. 12:05
 34/37 anonim válasza:
Részben igazad van részben nem. Néha szükség van a "mamára" a vészhelyzetekben. De én sem viselném el ha mindenbe beleszólna stb... Én annó megfogadtam, hogy ha lesz gyerekem semmi tanácsot nem fogok elfogani az anyósomtól, mivel ő nagyon rosszúl nevelte fel a fiát. Én azt mondom neked mindenbe anyukádra hallgass, ha kellene valami tanács. De az unoka láthatóságát ne tiltsd meg neki mert ez tényleg nem szép. A pároddal meg beszélj erről, mert ennek így nem lesz jó vége....:(
2013. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Névnapot, születésnapot, karácsonyt szervezett a kisfiának, úgy hogy a párom özvegy sógornőjét hívta csak meg a gyerekeivel, minket meg nem. Tette ezt 4 évig. Mégis mit akar most tőlem ezek után???

Már kiderült egyébként.

A gyerekemet a párommal. Ez azért már mindent visz. Nálam legalábbis. Szétszakítaná a családomat, manipulálja a fiát folyamatosan. Elég már belőle. 5 hetes a gyerekem, és rettegnem kell, hogy milyen jogi lépésekre veszi rá a páromat, hogy láthassa, a gyerekemet?? Mi köze hozzá?? Nem tűnt még fel, hogy én szültem, és nem neki? Miért kell beleártania az életünkbe magát?

2013. ápr. 27. 23:13
 36/37 anonim ***** válasza:
21%
Nézd Kérdező, én meg azt nem értem hogy a nőkben honnan van az a téveseszme, hogy férfi egy kötél, amivel ők kötélhúzást játszhatnak... én a férjed helyében rég elhajtottalak volna mindkettőtöket a melegebb éghajlatra, hogy szórakozzatok egymással, de engem hagyjatok ki egyszer és mindörökre a hatalmi harcaitokból.
2013. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
67%

Én is elég nagy kakiban vagyok anyósommal, ahogy anyukám is abban volt a nagyimmal.

Viszont!

Tudom, hogy szereti a lányunkat és ezt tartom szem előtt. Anyukám is elmondta, hogy milyen jó, hogy itt volt a nagyi, amikor kicsik voltunk, mivel mennie kellett dolgozni, volt aki velünk legyen.

A kompromisszummal próbálkoztál már?

2013. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!