Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós a szülésem pillanatában...

Anyós a szülésem pillanatában is telefonált a szülőszobára. Ez normális?

Figyelt kérdés

Előzmény: két éve nem beszélek vele, mert a fontoskodásával már az agyamra ment. A párommal sem házasok nem vagyunk, ráadásul az anyjával él együtt. Kérdem én? Nem jogos-e a felháborodásom, hogy életünk legintimebb pillanatát sikerült ismét megzavarnia a rohadt telefonhívásával?

Tényleg olyan nehéz megvárni, hogy felhívja a kisfia?

Miért kell mindenben fontoskodnia?

Megőrülök ettől, hogy még ezt is sikerült tönkretennie, amikor nem vettük fel a telefont, mert épp szültem a gyerekemet?

Meg akarok szabadulni tőle.

A kórházba sem engedtem be, hogy látogatni jöjjön.

A gyereket nem láthatja, elég már belőle. Mindenben okoskodik, nem hagyja élni az embert.

A kisfiával még rosszabb lett a kapcsolatom e miatt, mert természetesen az anyja mellé áll. Ez normális?



2013. ápr. 3. 22:51
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
53%
A vezetékes telefon mellett szültél? Neked kellett felvenni?
2013. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%
Anyósom 2szer szüleim is kétszer telefonáltak a szülőszobára.Hallottam amikor a nővér mondta hogy érdemi változás nem történt,és hogy egy darabig ne hivják ezt a számot.12óra vajudás után sem szültem meg,a nővér odajött megkérdezte itt van e mobilom majd mondta hogy hivjam fel a családom mert nagyon aggodnak.Férjem is itthon volt igy ő sem tudott semmi infót.Engem nem zavart az hogy aggodnak értem és a lányomért.
2013. ápr. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
69%
Hülye kérdező. Marha sok időd van, hogy ezt még ide is kiírod. És várod, hogy mindenki megerősítse, milyen szemét egy nő az anyósod, te meg mekkora jó vagy. Nevetséges.
2013. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%
Én sem vagy jóban az anyósommal...de ezt még én is túlzásnak tartom ahogy Te reagálsz. Érdeklődött FELŐLETEK, az unokája felől. Mi ebben a baj? Nyilván nem azért telefonált, hogy elmondja kivasalta a pasid nadrágját. Kicsit higgadj le, és ne utálkozz ennyire.
2013. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
61%

Utoló vagyok.

Az én anyósom akivel nem vagyok jóban, ott toporgott a szülőszoba előtt míg én bent voltam a párommal. Eszembe nem jutott volna, hogy ez engem bosszantson, idegesítsen, vagy rosszindulatot keressek benne. Ez így NORMÁLIS!

Tudod, szerintem Te az az ember vagy, hogy ha nem hívott volna, vagy nem leresett volna akkor most azért fröcsögnél itt, mert a drága anyósod leszrja az unokáját.

2013. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
42%
Azért a nagyszülőt illik felhívni,hogy születik az unokája.Ha már ti nem szóltatok neki,valahonnan tudnia kell,hogy mi van.Éppen a fiának a gyereke születik...Én megkértem a párom,hogy hívja anyuékat meg anyósékat,amikor a finishben voltunk,hogy jöjjenek,mert úgy beszéltük meg,hogy a kórházi folyosón felesleges toporogniuk,de a végefelé jöhetnek.És milyen jól tették,ugyanis leesett a szívhang,sürgősségi császárom lett,szükségem volt a támogatásukra.Nem szép dolog anyóst megfosztani az unokájától.Ráadásul önző vagy,mert ha te utálod is anyóst,attól még a gyerekednek lehet nagyon jó nagyanyja.Anyámnak és az ő anyósának nincs jó kapcsolata,sőt,én viszont imádom,és nagyon örülök,hogy megérte az én kislányom születését.Mellesleg,ahogy írsz róla,szerintem te egész egyszerűen nem szereted őt,és minden mondatában valami kifogást találsz.
2013. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit beképzeltnek tűnsz kérdező. Úgy viselkedsz mintha te lennél az, aki a spanyol viaszt szarja. Konkrétan csinált valamit az anyósod? (Aki mellesleg nem az, mert nem vagytok házasok sem..) Mert csak azt írod hogy okoskodik. Istenem! Ki nem? Minden anyós próbál okoskodni. De szerintem te féltékeny vagy amiért a párod az anyját választotta. Buta is vagy, mert így szülték egy gyereket. Egy semmilyen kapcsolatban. És mégis ki vagy te hogy megtiltsd hogy lássa az unokáját? Csinált valami olyat amire rászolgált? Embert ölt? Alkoholtól bűzölögve ment a kórházba? Elég elszomorító hogy egy telefonhívással tönkre lehet tenni a gyereked születését. Amikor szültem az én anyukám is ott volt, a párom mellett természetesen és úgy telefonáltak, hogy észre sem vettem... Nem igazán azzal voltam elfoglalva hogy ki mikor telefonál, sajnálatos hogy te igen!
2013. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
58%

Én abban bízom, hogy a fiam majd nem ilyen nőt választ, hanem normálisat, és nem ilyen kis ostoba libát.

Sze3gény néni, élete egyik legszebb eseményétől fosztotta meg ez az agyatlan. Még ha van is konfliktus, azért ez az a helyzet, amikor félre kell tenni. Sőt, ha már 2 éve nem beszéltek, akkor most épp a néni nyitott (volna). Akármilyen hibái vannak, mégis több esze van, mint a kérdezőnek. Szegény mama, veri sors.

2013. ápr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
59%

Akkora ellenszenvet érzel ez iránt az asszony iránt, hogy igazából ha nem telefonált volna, akkor meg az lenne a bajod. Ha van rajta sapka, azért verjük meg, ha nincs, akkor azért...

Attól, hogy valakit nem szeretünk, még tisztelhetjük, ez két külön dolog. Neked őt nem kell szeretni, neked a gyerek és az apja a fontos, de az alapvető tiszteletet azért meg lehet adni és meg is lehet beszélni a dolgokat.

2013. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
44%
A második, vagy harmadik kérdést én tettem fel, olvasd el, én örültem volna ha anyósomat érdekli, hogy van a gyerekem.
2013. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!