Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós a szülésem pillanatában...

Anyós a szülésem pillanatában is telefonált a szülőszobára. Ez normális?

Figyelt kérdés

Előzmény: két éve nem beszélek vele, mert a fontoskodásával már az agyamra ment. A párommal sem házasok nem vagyunk, ráadásul az anyjával él együtt. Kérdem én? Nem jogos-e a felháborodásom, hogy életünk legintimebb pillanatát sikerült ismét megzavarnia a rohadt telefonhívásával?

Tényleg olyan nehéz megvárni, hogy felhívja a kisfia?

Miért kell mindenben fontoskodnia?

Megőrülök ettől, hogy még ezt is sikerült tönkretennie, amikor nem vettük fel a telefont, mert épp szültem a gyerekemet?

Meg akarok szabadulni tőle.

A kórházba sem engedtem be, hogy látogatni jöjjön.

A gyereket nem láthatja, elég már belőle. Mindenben okoskodik, nem hagyja élni az embert.

A kisfiával még rosszabb lett a kapcsolatom e miatt, mert természetesen az anyja mellé áll. Ez normális?



2013. ápr. 3. 22:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
50%
Ugy tünik, közfelháborodást okoztál a kérdéseddel. Az én véleményem szerint is a hiba nem az anyósban és "kisfiában" van, hanem benned.Hasonlitasz egy rokonomra, ő szintén ugy érzi, hogy mindig mindenben neki van igaza. Beteg szegény.Jó lenne, ha kibékülnél az anyósoddal, a pároddal, hiszen annak a babának apa is és nagymama is kell! Gondolj rá, gondolj arra, hogy családban nőhessen fel. Változtass a hozzáállásodon!
2013. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
49%

Kapjatok ki, egy minden lében kanál anyóst, aztán mondjátok, hogy a kérdező a hibás. Egy ismerősöm a párja szüleivel lakott egy nagy házban és kénytelen volt betömni a hálószoba kulcslyukát, mert a kedves mama mindenre kíváncsi volt. Az ilyen jellegű anyukák szerintem mindenkiben kicsapják a biztosítékot.

Persze, ha valaki nem élt ilyenben az el sem tudja képzelni milyen lehet.

2013. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
91%

Én se csípem az anyósomat, de magadnak csináltad a nyavalyát azzal, hogy egy olyan anya pici fiának szültél, aki még elköltözni se hajlandó a szoknyája mellől. Mire számítottál?


Mi meg amúgy épp ezért nem fogjuk csak azt közölni, MÁR megszületett, hogy ne lógjon ott az egész család meg ne telefonálgassanak, mert azzal semmire se megyünk, sőt én olyan típus vagyok, hogy engem kifejezetten zavarna, hogy méricskélik a tágulásomat, aztán telefonálgatnak, meg várnak a folyosón, hogy na mi van, kifér már a lyukon?

2013. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
21%
22-es! Kicsit el vagy tájolva. Nem az ismerőseid anyóst szidó sztorijait kell megosztani, ráadásul ha az anyós fele olyan, mint a kérdező hozzállása a dolgokhoz, akkor nincs vele sok gond.
2013. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
31%
Hát....egyszer mi is valakinek az anyósai leszünk.
2013. ápr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
64%

Nekem nem volt benn a vajùdàsnâl az anyòsom de miutàn szültem, sietett be hozzànk, le se tudom írni, mennyire örült, és nekem is nagyon jòl esett làtni:) mondjuk én jòban vagyok nagyon az anyòsommal:)

Ne vedd zokon hogy így alakult, jobb, mintha egy szemét anyòsod lenne:)

2013. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Mire jó egy nagymama valaki írja már meg.

Mit is tesz hozzá az ember életéhez?

Szerintem semmit.

Arra ott vannak az ember szülei, nekik a dolguk felnevelni minket, nem fontoskodó anyósnak okoskodni a mindennapokban.

2013. ápr. 11. 22:39
 28/37 anonim ***** válasza:
49%
A saját anyádról is így vélekedsz?
2013. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy normális kérdező! "Mire jó egy nagymama..." Hát a pofám leszakad...
2013. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

A nagymama fő feladata, hogy ne neveljen, mint a szülő, hanem elsősorban szeresse a gyereket, és kicsit el is kényeztetheti :)


Egy babának annál jobb minél több szerető családtag látogatja, ezek is ingerek, élmények.


Én nagyon szeretem a nagyszüleimet és nélkülük szegényebb lenne az életem. Persze amikor kicsi voltam sokkal jobban ragaszkodtam hozzájuk.

2013. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!