Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, szakítás, vagy...

Mit tegyek, szakítás, vagy választás elé állítom a páromat?

Figyelt kérdés

helyzet a következő: Az anyóssal élünk,már több mint egy éve,nem közös lakásban,van egy kisebb lakrész az övék mellett,egy 2 szobás melléképület.

Elvileg minden úgy indult,hogy mivel a fiáról van szó,ezért menjünk oda,csak a rezsit kell fizetnünk,meg a kaját.

Eddig rendben is lenne,viszont ez tartott 2 hónapig,utána drága anyós elkezdett variálni,és rágta a párom fülét,hogy

így nincs pénze,úgy nincs pénze,mégis jó lenne ha fizetnénk albérletet.....viszont már itt is variál,mert 15 ezerről volt szó,most viszont már 25 ezernél tartunk.

Én említettem neki,hogy nem erről volt szó,ő meg azt mondta,hogy akkor menjünk albérletbe,ott fizethetjük a háromszorosát ennek az összegnek.

A párom ilyen téren egy nyúl,mert semmit sem mer szólni,ha beszélünk erről,szidja az anyját,amikor szembesítésre kerül a sor,hallgat,a földet bámulja,de amúgy minden téren ilyen,nem csak most.

Szeretem,mert amúgy tudom hogy ő is engem,de az a tipikus mai férfi,hogy nagy a szája,de ha arra kerül a sor,cselekedni nem mer,mindent a nőtől vár el....sokat veszekszünk ezen,hogy az anyja állandóan kölcsönkér tőlünk

holott mi sem vagyunk milliomosok,és éppenséggel elfelejti megadni,a párom meg nem mer szólni,én említettem múltkor,hogy ha nem lenne gond,akkor kellene a pénz,mert rosszul állunk így hónap végére.

Az anyjától is megkapom,hogy miért én intézkedek állandóan a párom helyett,miért én viselem a nadrágot?

Hát ha ő jól elvan a szoknyában,akkor valakinek csak hordania kell a nadrágot is......

Nem szeretnék szakítani,de nem tudom ez így meddig lesz jó,jó lesz e.....szeretnék külön menni a mamától,gyerekeket.....Ha erre a témára terelem a szót ő azt mondja mindegy neki minden,mindig,döntsek én...



2013. máj. 4. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék albérleteket. 30 körül már lehet találni, mi is találtunk. Ha megvan az ideális, közlöd pároddal, hogy költözöl, ha akar, veled jön, ha nem, akkor ennyi volt.
2013. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 acelsziv ***** válasza:
100%

Közöld vele: Én megyek! Ha jössz, jössz, ha maradsz maradsz.

De, ha veled akar menni, jobb ha Szolnokon nem álltok meg.

Túl közel lenne az anyós.

Mellesleg addig lépj, amíg gyerek nincs.

2013. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a szolnoki albérletárakat. 30e-ért már simán tudtok találni. Ha neki mindegy, akkor közöld vele, hogy keresel Szolnokon albérletet, és keress is. Ott legalább munka terén is talán több lehetőségetek lesz, vagy ha ott dolgoztok, legalább nem kell bejárnotok.

Egyik legaljasabb szülői dolog, hogy a saját gyerekétől albérleti díjat kér.

Már csak azért is inkább egy idegennek fizetném ki azt az összeget, mint a saját anyámnak/anyósomnak.

2013. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van az előttem szólóknak. egyébként ha a havi 25 000-hez hozzáteszed a soha sem visszakapott "kölcsönöket", szerintem simán kijön egy normális albérlet ára (kettesben, anyós nélkül!).
2013. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

szerintem is a költözés lesz a megoldás. ha komolyan gondolja a kapcsolatot, akkor megy veled, ha az anyja szoknyája a fontosabb, akkor marad ahol van.


a helyedben tuti nem lett volna türelmem 1 éven keresztül ezen csipogni, h menjünk már a fenébe anyós nyakáról. pláne ha így viselkedik a kedves mama. a párod pedig iszonyat férfiatlan, és igen, tipikus mai pasi, aki az emberek háta mögött nagy mellénnyel előáll, de előttük már nem meri felvenni azt a mellényt.

iszonyat fárasztó egy kapcsolat lehet, lépj, amíg nem fáradsz bele végleg.

2013. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne tervezz ilyen emberrel jövőt. Nekem még gyerekem is van egy hasonlótól. Tök egyedül vagyok mindenre. Néha annyira magányosnak érzem magam, hogy az nem igaz. Hosszú évekig nagyon rossza az ám, hogy az ember mellett nem egy társ áll, akivel a közös dolgokat meg lehetne beszélni. Egy idő után azon kapod magad, hogy már nem megbeszéled, hanem megoldasz mindent önállóan és kínlódsz mindennel, amit közösen egyszerűbb lett volna, ha észrevette volna, ha érdekelte volna.
2013. máj. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ezen fennakadtam: tipikus mai férfi.

Nos a párod viselkedésében semmi mai nincs: puhap-cs APF-ek mindig is voltak.

De vannak akik nem ilyenek. Hosszútávon is óhajtod azt a bizonyos nadrágot?

Mert ebből az lesz, hogy te leszel a párod anyja, főleg, miután a biológiai meghal.

Nővéremnek is volt ilyen pasija, 5 évet áldozott rá, most a fejével veri le a vakolatot, hogy miért? Miért maradt azzal a puhap-ccsel. (bocsi a szóhasználatért, de tényleg nincs rá jobb szó)

Mikor megkérdeztem mi volt a gond annyit mondott: "reggel rászóltam hogy büdös, fürödjön le. Amint elment fürödni, én előkészítettem a ruháit. Eszembe jutott: mi a francot csinálok? Végül nem raktam elő semmit. A hülye állat meg fogta és visszavette ugyanazt a cuccot. Még zoknit se váltott.

Egész nap a kapcsolatunkon gondolkoztam és rájöttem hogy öt éve folyamatosan terelgetnem, irányítanom kell. Rájöttem hogy az anyja vagyok"

(idézet, bocs tesó)

Ezt akarod kérdező?

2013. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Uh, az utolsó sógora nem semmi...

De ha rendben dolgozik, eltartja a családját, nem csalja a feleségét, szereti a gyerekeit, akkor tényleg az lenne a legfontosabb, hogy birka módra visszavette a levetett cuccát?

Azért csak vannak neki is tulajdonságai amiket díjazni kéne.

2013. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18-as vagyok.

Az én párom is ilyen, rettenetesen zavar engem is.

Tehát, ha valaki én rendesen ki vagyok azon, hogy nevelhette anyós ilyen nyámnyilává.

Após a papucs, meg tétlenül nézte. Az sem férfit nevelt belőle ilyen formán.

De vannak jó tulajdonságai. Én ezt nézem.

2013. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

szeretem,de magamat is szeretem annyira,hogy jobb életet szeretnék,egy olyan emberrel,akire lehet számtani...


Idéztelek, és itt elmondtál mindent... kinek kell egy nyúl? egy anyuci pici fia??? ez gáz...

2013. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!