Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az miért lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az miért lehet, hogy az ex szakítás után egy olyan emberrel jön össze, aki tök abuszurd választás tőle?

Figyelt kérdés

Pl rasszista fiu cigány lánnyal miért jön össze?

vagy egy fiu aki utálja a szőkéket miért van hidrogénes csajjal most?


2010. jan. 7. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függhet, hogy mennyi idő telt el a szakítás óta.

Ha nem túl sok, akkor lehet hogy csak vigasztalódni akar, vagy elfelejteni és ilyenkor nem 'válogat'.

2010. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a fiú nem rasszista, a másik meg nem utálja a szőkéket, csak téged baromira bánt, hogy nem akarja mindenki a te melleidet fogdosni? Na, látod!
2010. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a szőke cigányoké a jövő?
2010. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
látom a második válaszoló kissé nem értette a kérdést.. és ez két különálló eset. nem szőke cigány -.-
2010. jan. 9. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Hanem? Te vagy rasszista akkor? Nem értem.
2010. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer egy rasszista barátnőm (én is az vagyok), csak miután szakítottunk az is összejött egy....hát, nemtudom, mondjuk úgy, nem volt tiszta cigó de hogy volt benne pár vonó az tuti. Sokat agyaltam akkor rajta, hogy miért árulja el az eszmét, és rájöttem, hogy sosem volt rasszista, csak játszotta az agyát, hogy elfogadjam.

Az meg a másik, hogy szakítás után mindennel szakítani akarnak, ami az exre emlékezteti őket, ezért köpik szembe önmagukat is. Mondjuk elég szánalmas. Én sosem változtam egyik szakítás után sem. Szóval nem minden ember ilyen köpönyegforgató.

2010. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!