Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem a...

Miért viselkedik így velem a saját anyám? Elviselhetetlen. Gyűlölöm.

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem ..mióta megtudta, hogy egy leszbikus párkapcsolatban éltem 1 évig, kitagadott :) ..Olyanokat vágott a fejemhez, hogy biztos nem ő szült meg engem, ugyanis belőle biztos nem jött ki ilyen abnormális, gusztustalan gyerek ..14 éves vagyok ..mielőtt elkezdenétek nekem itt pampogni, hogy nemtudhatom magamról még biztosan, hogy mi vagyok és kivagyok ..elég érett vagyok már, ugy érzem :) ..És ugye most itt a nagy kérdés, hogy melyik gimnáziumot tegyük a rangsorban első helyre ..abba a gimibe szeretnék menni, ahova a legjobb barátnőm, és a volt barátnőm jár ..ő meg azt mondta,hogy én nemdönthetem el, hogy melyik iskolába szeretnék menni, ez az ő dolga stbstb. Meg, hogy nem megyek oda mert, hogy az a "b*zif*sz nyomorék" volt barátnőm is odajár ..meg ,hogyha akár egy 4-esnél rosszabb jegyet hozok, addig fog ütni míg ki nem javítom 5-ösre :D ..de most idézném szavat : " gusztustalan vagy, bárcsak meg se születtél volna, biztos véletlenül elcseréltelek a kórházban, esküszöm ha megtudnám ki az igazi gyerekem, simán odaadnálak" vagy "semmi nem lesz belőled, majd kint álllsz az utcasarkon és árulod a tested másoknak mert csak erre vagy képes" :) ..és had ne folytassam. gusztustalan amit művel velem. gyűlölöm teljes tiszta szívemből :) mit tegyek?..
2013. márc. 17. 17:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

Hat ha a gyerekem 14 evesen mar tul lenen egy kapcsolaton, en is kiborulnek, fuggetlenul attol, hogy homo vagy heteroszexualis volt e....

A tovabbtanulas valoban a szulo dontese, mas kerdes, hogy a tobbseg megbeszeli a gyerekkel es a gyerek kivansaga lesz a donto.

Eselyes, hogy en is megprobalnalak tavoltartani az extol.

Kibirod ezt a hatralavo 4 evet aztan elkoltozol

2013. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
27%
Költözz el! Vállaj melót mellette érettségizz le.
2013. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

Én is kiakadnék azon, hogy a 14 éves lányom 1 éve már kapcsolatban van. Minimum 13 évesen kezdted, ha nem korábban.

Most ebből a szempontból lényegtelen, hogy hetero vagy homoszexuális kapcsolat.


A probléma ott van, hogy te is egy nagyon bunkó lánynak tűnsz és édesanyád is kritikán aluli szavakkal illet téged.


Az egyetlen normális megoldásnak a konfliktuskezelés tűnik. Normális hangnemben próbáljatok beszélgetni, ha kell apukádon keresztül.

2013. márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

Nem hiszem, hogy ilyeneket mondott neked, de most itt "kénytelen vagy" ezt írni, hogy jobb fényben tüntesd fel magad.

14 évesen még javában gyerek vagy, egy KISLÁNY. Jobb lenne ha csajozás helyett inkább a korodnak megfelelő dolgokkal foglalkoznál, ne adj isten tanulnál. Anyukáddal meg rendezd a viszonyt, mert hidd el, nélküle még szarabb lenne az életed. Én tudom. 15 éves voltam mikor meghalt édesanyám, nekem már nincs lehetőségem rendbehozni semmit, neked viszont van.

2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%

ma 17:35: Miért hihetetlen, hogy ilyet mond az anyja? Csúnyább dolgokat is szoktak mondani, tenni a szülők. Ne hazudtold már meg a kérdezőt csak úgy hasra ütve, anélkül hogy egyáltalán ismernéd őket, ezzel nem segítesz semmit.


Azon nekem is felszaladna a szemöldököm, hogy a 13-14 éves lányomnak már szerelmi kapcsolata volna. Akár lánnyal, akár fiúval. Biztos, hogy ki lennék bukva. De nem így rendezném le, pláne nem mondanék ilyeneket neki, hogy bárcsak meg se születtél volna.

Nem tudom, mit tennék a kérdező helyében. Kivárnék.

2013. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
44%

Sehol nem látom leírva, hogy meghazudtoltam volna...azt írtam hogy "nem hiszem", hogy ilyet mondott az anyja.

"Sajnos" jó családban nőttem fel, ahol az ilyen viselkedést nem ismerjük egyik oldalról sem és miután még meg is halt anyám, rosszul esik ilyeneket olvasni 14 éves kis csitriktől. Eltúloznak dolgokat, nem képesek tisztán látni a hormontúltengésüktől. Lásd "egy évig éltem leszbikus párkapcsolatban..." Valahogy az ilyen buta kislányok szavára nem sokat tudok adni...

2013. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Ha ennyire határozott vagy én úgy hiszem,koraérett vagy és tudod mire van szükséged.

Egy biztos,hogy nem megszokott ebben a korban,de azért még lehetséges.

Szülővel kapcsolatban ez a reakció inkább a megszokott,ajánlom minél előbb önállósodni,bár még túl fiatal vagy jogilag.

2013. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Amit soha ,de soha nem értettem meg,amikor egy kamasz fejéhez azt vágják,a te dolgod csak a tanulás!

Egy kamasz pont az identitás keresés folyamatában van,ez vonatkozik szexualitásra és szocializációra is,akkor csak egy beszűkült ember mondhat ilyent.

Ebben kéne segíteni,nem az alázásban!

Én ezt úgy mondom,hogy az én lányom majdnem 13 és imádom a kamaszkorát is.

2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Azt írtam, korához megfelelő dolgok és esetleg tanulás...Szövegértelmezés. Nem az a baj, hogy leszbikus, hanem hogy 14 évesen (kislány még, bárki bármit mondd) már túl van egy 1 éves!! kapcsolaton...Valószínűleg 18 éves korára már mindenen túl lesz és szerintem ez nem identitás keresés, hanem a saját lelkének teljesen elkorcsosítása.
2013. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Annyiban egyetértek,hogy én is örülök,hogy az én gyerekem is normálisan érik és 13 évesen még nagyon gyerekes szinten érdeklik a fiúk,sőt gyerekesebben,mint engem ennyi idősen.

De ez nem mindig van így és ha nincs így,mert a gyerek nagyon koraérett,nem így kell lereagálni.

Amúgy az én generációm felnőttjeire sem emlékszem jól,mert a nagy jóslataik egytől-egyig nem jöttek be rám vonatkozólag,mert én is koraérettebb voltam,mint ők.Ezt 20 évesen is éreztem és most már 40 vagyok,inkább hagyjuk.

2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!