Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem várnak a fiatalok...

Miért nem várnak a fiatalok az összeköltözéssel és mennék inkább anyóshoz/apóshoz, amiből tudják, hogy sok konfliktus lesz?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy együtt akarnak élni meg önállóság. De ez még közel sem az és csomó vitát szül. Miért nem várnak, élnek külön (de békésebben) és gyűjtenek pénzt?

2013. máj. 25. 19:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Ez számomra is érthetetlen , nekünk pl mindkettőnknek vagy egy üres lakása, nagyszülőktől örökség. Mégsem költözünk össze mert tanulunk és nem tudnák magunk fenntartani.
2013. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Én párommal lakom albérletben, így kettőnk fietéséből egyáltalán nem jelent gondot ezt fenntartani. fejenként 15-20ból kijön. Válasz a kérdésedre: 24 évesek vagyunk mindketten dolgozunk, nem láttuk értelmét tovább maradni szülőknél. 4 éve vagyunk együtt.


24F

2013. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csak sokan nem akarnak albérletbe menni, mert gyűjtenék. De én inkább a békére szavazok :)
2013. máj. 25. 19:42
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

szia,második vagyok!

Persze , ez teljesen érthető és logikus döntés, nekünk talán annyiban van szerencsénk, hogy elég jól keresünk még ilyen fiatalon is, tehát tudunk spórolni is mellette!

Egyébként sok ok volt amiért szerettünk volna külön élni, könyebb a munkába járás, több privát szvéra jár nekünk, közös kutya ( :) ) , stb.

De teljesen megértem azokat a párokat akik spórolás céljából inkább nem költöznek külön albiba. Különben sem egyforma beállítottságú mindenki :)

2013. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Persze, érhető. Csak ebből nagyon sok konfliktus van és általában az odaköltözött félnek áll még feljebb, hogy vannak bizonyos szabályok, ha más házában élek.
2013. máj. 25. 19:58
 6/30 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy odaköltözött fél? A mi helyzetünkben együtt kerestünk albérletet.
2013. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ha valaki odaköltözik anyósékhoz, akkor annak áll feljebb aki odaköltözött. Ezt nem rátok értettem.
2013. máj. 25. 20:39
 8/30 anonim ***** válasza:
41%
Személy szerint én nem költöznék oda párom szüleihez, és őszintén szólva nem örülnék ha ő hozzánk akart volna költözni. Akkor már éljünk külön s gyűjtsünk későbbre.
2013. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Mert naivak. Elhiszik, amit a szülők ígérgetnek, csak hogy a gyerekekük velük maradjon. Úgy gondolják, hogy ha felállítják a szabályokat, akkor nem lehet gond. Aztán persze előjönnek olyan dolgok, amikre nem is gondoltak. Anyós ígéretéhez híven nem szól bele a magánéletükbe, csak elmondja a véleményét.


Szóval én megértem azt, aki megpróbálja. Azt már nem, aki hónapokig-évekig így él, panaszkodik, de nem változtat "mert a pénz". Meg még ráadásul oda is szül, ami ugye csak késlelteti a költözést.

2013. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
2013. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!