Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnám elviselni...

Hogyan tudnám elviselni leendő anyósomat?

Figyelt kérdés

Párommal egy éve lakunk a szüleinél...

Anyja elviselhetetlen,naponta nem telik el úgy óra,h be ne jönne a szobáva,meg ha nem vagyunk itthon akkor is bejárkál...ha valamit vesz(több dolgot)darabonként hozza be mutogatni,alig h felkelünk jön be van,h este 11kor is benyit,ha látja,h ég a villany...Akkor sem zavartatja magát ha öltözöm...kopogás nélkül jön...ha kaját veszünk(külön konyhán vagyunk),lesi,h mit veszünk.Ha a párom kimegy szerelni az udvarra,anyja megjelenik és okoskodik,a kapun nem tudunk ki/bemenni,hogy ne jönne ki utánunk,ha tudja,h boltba megyünk, direkt kilesi,h mikor jövünk vissza és.már jön is ki..

Páromat is idegesíti ez a helyzet,de kénytelenek vagyunk tűrni anyagi okok miatt...ja meg volt olyan,h átpakolta a szekrényem,mert unatkozott...



2013. jún. 8. 17:32
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Külön lakrészben vagyunk és külön eszünk,mert eleinte 50ezreket adtunk,meg minden héten bevásároltunk,erre anyós.megszabta,h mennyit ehetünk,meg rakta el tartaléknak amiket vettünk így volt pár olyan hónap h hetente.volt főtt kaja,meg egész hónapban szinte vajas kenyér....meg beszólt a páromnak,h miért visz annyi kaját
2013. jún. 8. 18:14
 22/40 anonim ***** válasza:
86%
hallod, azért ti is mazochisták vagytok, h ennek ellenére maradtok és közben itt teregeted ki a szennyest,meg szórakozol a hallgatózó anyosod gázos dolgain. arra meg nem válaszoltál, h miért nem vesztek ki egy szobát máshol. pedig ez amegoldás a kérdésedre. van, akin nem lehet segíteni.
2013. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%

7-es vagyok, gondolom nem Te, Kérdező, de valami nagy képmutató IQ betyár jól lepontozott. :(

Holott a személyes tér az kijár még "megtűrtként" is. Ez az egyik. A másik meg az, hogy zaklat az anyós és a szép szó nem segít, akkor bizony meg kell leckéztetni :)

2013. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
44%
Az anyóst (tisztelet a kivételnek!) sehogyan sem lehet elviselni.Sajnos én tudom,hogy te mirôl beszélsz...az anyósomnál,pontosabban a férjem házában élünk,anyósomnak csak haszonélvezeti joga van...na mindegy,lényeg ô is itt lakik.Az tudni kell,hogy mindenhez van hozzáfûznivalója,ô már professzor,mezôgazdász,politikus szóval minden!!!Ha fôzök beleszól,hogy ez a fûszer nem kell bele,vagy így csináld...,ha elmegyünk bárhová,akkor hová mentek,mikor jœ
2013. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
47%

a: ajtót zárni.

b: elköltözni, ha már nincs albiba.


nálunk is vannak hasonlók csak nem ennyire durván. igaz nem élünk együtt még de ha nálam van a barátnőm, anyám nagyon fontoskodik. barátnőm mondta hogy szex közbe nyisson ránk akkor talán leszokik. egyszer volt már majdnem, kb 5 percet késett csak :D de az alvó ruhák a földön voltak mi meg az ágyban a takaró alatt (este volt)

2013. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
69%

Mi lenne ha mindenki egy kicsit megpróbálna változtatni magán és elfogadni az anyóst.

Utolsó nem kötekedni akarok, de gondolom úgy lett a férjed tulajdona, hogy az apja meghalt és megörökölte. Azért a lakásárt az anyós meg az após dolgozót meg még jó, hogy ott lakik. Másfelől pedig a haszonélvezeti jog magasabb mint a tulajdonosi jog. Így ha az anyós egyik nap úgy dönt, hogy elég a veszekedésből akkor a túlajdonost is kizárhatja a saját lakásból.

2013. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
53%

Na hát teljesen átérezzük a helyzeted a férjemmel.Mi is így éltünk anyóssal csak annyi különbséggel,hogy intim együttlét alkalmával is ránk nyitott nem egyszer és nem kétszer.aztán betelt a pohár és elköltöztünk.ja és még annyi is volt plusszba,hogy mi is bevásároltunk lisztet,tejet stb zsugorokkal (alapvető dolgokat) és azt vettük észre,hogy szépen ajándékozza elfele az élelmiszert,nekünk meg hónap végén nem volt mit enni.

szóval egy szónak is száz a vége,az volt a megoldás,hogy elköltöztünk.tehettünk meg mondhattunk akármit,nem használt semmi a külön költözésen kívűl.

2013. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
40%
24es lennék,valamiért befejezetlenül elküldte...szóval ott tartottam,hogy mindent tudni akar.Megszülettek az ikreink és már a gyereknevelést is átvenné...ha hagynám!A férjem megpróbálta többször leállítani,közölte vele,hogy külön család vagyunk,hagyjon békén,ne szóljon bele a dolgainkba...de nem érti meg.Felajánlotta neki,költözzön el,veszünk házat neki,de nem hajlandó.Most ott tartunk,hogy mi veszünk másik házat és költözünk,mert nem bírom már cérnával!A nyugalomért bármit megteszünk.Szerintem te sem tudod másképpen megoldani a problémát az anyósoddal,csak ha elköltöztök.
2013. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
88%
Én költöznék :)
2013. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
80%
Én el sem tudnám képzelni, hogy az Anyósomékkal lakjunk, pedig szeretem őket. Az ilyen helyzet nem egészséges. Nem éri meg az a pénz, amit így megspóroltok. Költözzetek!
2013. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!