Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tovább? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem tudom meddig tudom még elviselni ezt!

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, 2 éve házasok, van egy tündéri fiúnk, 16 hónapos, de a kapcsolatunk számomra már semmit nem jelent, csak a vagyoni összetartozást.

A férjem állandóan piszkál mindenért, soha semmi nem felel meg(ha az ebéd időben kész van akkor miért nincs elmosogatva, ha 5 perccel előbb kész van és el van mosogatva akkor meg "kihűlt" az étel és társai). Van egy nagyon jó barátnőm, 30 km-re lakik, hol én megyek hozzá a fiammal meglátogatni, hol ő jön(hetente 1szer találkozunk, már ha engedik az anyagiak illetve a párom), a páromnak ez nagyon nem tetszik, így soha nem hagy nekem itthon egy forintot se(boltba is inkább ő jár, nehogy "átverjem" akár 5 forinttal is), sőt a saját autómból is kiautózza a benzint, nehogy meglépjek a barátnőmhöz sunyiba. (Soha nem volt olyan, amiről ne számolnék be neki.)

Én nem mehettem el a barátnőmhöz, mert nem volt pénzünk, de ő hazahozott 3 birkát és 1 nyulat 1 héten belül, természetesen nem ajándékba kapta.

Nekem és a fiamnak azért jut étel és tiszta ruha, mert a szüleim segítenek.

Anyukám külföldön van, az ő házában lakunk, apukámék 60 km-re, mindkettőjük segít, de egyenlőre egyikőjük sem tudná felvállalni az eltartásunkat(néhány hónap még) a fiammal, ezért függök a páromtól.


Milyen munkát tudnék elvállalni érettségivel és egy 16 hónapos babával(nincs bölcsi itt)?

Hogyan tudnék kilépni ebből az ördögi körből?

Aki hasonló helyzetben volt hogyan tudott megoldást találni?

Annyira tanácstalan vagyok.


2013. máj. 30. 08:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a szüleidnek amit itt leírtál!én tuti segítenék a gyerekemnek!A barátnőd nem tud segíteni!A párodnak meg mond el hogy eleged van és ha ezen nem változtat elhagyod neki nem kell tudni,hogy nem menne egyedül!Ha még is a fejedhez vágja ezt akkor csak röhögj a szemébe és magabiztosan mond ne hogy azt hidd!ha ekkor sem kap észbe akkor hagy el a fenébe különben is gyerektertást fizetni kell majd!
2013. máj. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! A rezsit anyu mindenképpen kifizetné.
2013. máj. 30. 08:40
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagyoni összetartozás köt össze titeket?Hol?Megmondom, semmivel nem vagy előrébb vele anyagilag sem, sőt, totál kihasznál!Élősködik rajtad.A gyereknek is csak a te családod segítségével van meg ami kell.Akkor a párod mi a ráknak van??Dobd ki a fenébe, mint macskát szarni, ennél egyedül is jobban fogsz boldogulni, meglátod!Keress munkát, meg (normális) társat!
2013. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezek szerint neked nulla szabadságod, semmi pénzed és még a nevét is felvetted annak akinek ezt "köszönheted", plusz szültél neki egy gyereket is.

Valahogy nem tudnak sajnálni, gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejedhez hogy így dönts.

2013. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
"Kedves utolsó"! Nem akartuk a fiamat, amikor megismertem a párom még nem ilyen volt, sőt.. Miután kiderült, hogy terhes vagyok, anyagilag megengedhetjük, hogy maradjon, lelkileg késznek éreztük magunkat, így maradt a fiam, megkérte a kezem és azóta csúsztunk egyre és egyre lejjebb...
2013. máj. 30. 09:26
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát, szép.Ha nem akartátok, miért nem védekeztetek?Mintha bármiről is tehetne szegény gyerek!Nem a gyerek miatt csúsztok le, hanem a felfogásotok miatt.Ha mindketten szeretnétek a gyereket és örülnétek neki, teljesen rendbe jönne a helyzetetek.
2013. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet várni kellett volna ezzel a gyerekvállalással és fel kellett volna nőni előbb neked, majd egy olyan párral kezdeni közös életet akit ismersz is.
2013. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátlót szedtem!!!!!!

Én úgy gondolom, hogy ennél jobban, ahogy én szeretem a fiam nem is lehetne szeretni!

Én mindent megpróbáltam az elejétől kezdve megtenni a kapcsolatunkért, inkább mindenről lemondtam, csak ne legyen vita, mindent elnéztem neki, ő pedig annál jobban semmibe sem vett. Tanácsot kértem, nem észosztást és nem bunkózást!!!

Úgy gondolom, hogy a fiam a legjobb döntés az életemben, és természetesen nem tehet semmiről, az, hogy ő megfogant és az, hogy ő van, az semmiben nem akadály, semmiben nem probléma, sőt egy édes teher:))♥ a Legédesebb!!!

Én nem azt írtam, hogy ő a probléma forrása! Én azt írtam, hogy amikor kiderült, hogy terhes vagyok, feleségül vett az apja, amikor elkezdett nőni a pocakom, elkezdtem hízni akkor egyre jobban eltávolodott tőlem, szülés után rögtön fogyókúra, mindent megtettem, de már felesleges ebbe a kapcsolatba bármit is belefektetni, én így gondolom!!!!

Nem kérek több negatív megjegyzést!:)

2013. máj. 30. 10:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább elhúznék egy anya otthonba a gyerekkel minthogy tovább tűrnék.Egyébként mivel látta a férjed,hogy bármit megtehet(mert te hagytad,ami normális ebben a helyzetben)ezért lett ez egyre rosszabb.én inkább elmenkülnék anyámhoz minthogy így éljek az tuti
2013. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az szép dolog, hogy te pozitívan állsz a gyermekedhez.Nem is a lebunkózás volt a szándékom.De úgy gondolom, sajnos ez tényleg nem a gyereken és terhességen múlt.Szerintem előtte sem szeretett igazán ez az ember.Különben örült volna ő is a gyermeknek és nem fordult volna el tőled csak ezért, mert meghíztál kicsit.A gyerek , meg a hízás szerintem nála csak kifogás.Sajnos, hogy vannak ilyen alakok, kényelemből választanak párt maguknak, de ha jönnek a problémák, kimutatják a fogukat, kik ők igazán.

Remélem, sikeresen helyrejön a helyzeted!

2013. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!