Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyembe?

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel össze akartunk költözni a párommal.Após anyós könyörgött menjünk hozzájuk mivel hatalmas a ház és nagyon nehezen tudnak kijönni anyagilag.Megbeszéltük hogy ok,de akkor legyen minden külön.Konyha stb.Azt mondták persze de csak idén tavasszal kezdjünk bele az atalakitasba.Na most már június van de még sehol semmi.Paromnak mondtam hogy akkor nem leszünk külön?mert én már ezt nembirom.Beszélt a szüleivel erre ők azt mondták hogy ez hülyeség,ők ilyet nem mondtak hogy külön lehet minden.Totál kivagyok nem bírom már ezt.Párom nemakar innen elmenni mert mi lesz a szüleivel,meghogy,jó lesz nekünk így is.
2013. jún. 10. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Akkor költözz te, a párod vagy utánad megy, vagy ennyi volt - de ottmaradni nem igazán tünik értelmes dolognak. TI fizettek és nem kaptok érte jóformán semmit.
2013. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Otthagynám ez nem kérdés,nem ebben állapodtatok meg.
2013. jún. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Pakolnék és mennék albérletbe akár.

Nem elég, hogy nem teszik meg azt, amiben megállodtatok, de még hü.lyének is néznek téged és h.ülyére is vesznek, amiért te emlékeztetni merészeled őket arra, hogy mit ígértek. Ez nem korrekt és nem felnőtt magatartás, és az a felállás, hogy téged akarnak beleverni a padlóba.


Az szokták mondani, hogy vagy megszoksz, vagy megszöksz. Itt is igaz: ha nem akarsz így élni, akkor lépj le.


Én mennék, azonnal, nem is kérdés.

2013. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Összepakolnék, kivennék egy albérletet, közölném a párommal, hogy ha a kapcsolat és én vagyok neki a fontosabb, akkor jöhet, van rá 2 hete, ha a szülei, akkor maradjon. Anyuci/apucipicifiára nem vagyok kíváncsi, az ilyen mindig rosszul végződik.
2013. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi az oka, hogy nem kezdtetek bele az átalakításba?

A tavasz nagyon hideg volt, március végén még hó volt az ország egy részén. Aztán jöttek a májusi nagy esőzése és viharok...Nem éppen lakásfelújításra való idő...

Szerintem türelmetlen vagy.

2013. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen először nagyon türelmetlen voltam,de belegondoltam hogyha majd jön a jó idő.De most meg a szemembe hazudnak hogy nem arról volt szó.Meghogy miért nem elég nekünk 1 vagy 2szoba.Ma beszélek a párommal max.1hét és eltunok addig gondolja át mi a helyzet.Köszi a válaszokat
2013. jún. 10. 13:11
 7/7 julianna24 válasza:
A te helyedbe elmennek,tapasztalatbol mondom.
2013. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!