Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az történt hogy tavaly októberben a unokatesómmal nagon csúnyán öszevesztünk azóta nem is beszéltünk meg facebookon is letiltott meg az egész családomat is, de most vettem észre hogy feloldotta a tiltást és az egyik uncsimtól meg megtudtam hogy érdeklödött töle hogy mi van velem. Szerintetek mit tegyek??
2013. máj. 3. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel, ő is a családod, nem egy ovis szerelmed, hogy remegjen a térded! :) Nekem megszakadt a kapcsolatom az unokatesóimmal a szüleink miatt, és rettenetesen sajnálom azóta is.
2013. máj. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit tegyél? beszélj vele
2013. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ő bántott meg engem nem is kicsit és a páromat is lenézte.
2013. máj. 3. 12:44
 4/7 Bozsikrisz válasza:
Írj neki, hogy mi lenne ha megbeszélnétek? Tudom, hogy a családdal nem mindig könnyű, de ne verjétek szét a kapcsolatokat.
2013. máj. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ő bántott meg, az más. Akkor szerintem én sem puncsolnék. Bár valóban rokonról van szó. Hasonló cipőben járok. Egyetlen egy unokatesóm van. 2011-ben kérte meg a párom a kezem, már akkor tudta kuzin is, hogy természetesen esküvőre várom. Koszorúslánynak természetesen. Még viccelődött is telón, hogy spongyabobos pólóban fog feszíteni. Aztán esküvő előtt 4 hónappal hívogattam, nem vette fel. Egyszer visszanéztem, 30 hívást tárol a telóm egy számhoz, aztán mindig a frissebbeket és az 3 heti termés volt. Legalább másfél hónapig próbáltam elérni, semmi. Hívtam az anyját semmi. Írtam fészbukon, emailen és iwiwen, írtam sms-t, de semmi. Még az esküvő előtt 3 héttel írtam még, hogy mi a végső határidő. Arra sem méltattak, hogy válaszoljanak. Tehát legalább 50-60szor kerestem, reggel délben este, nem reagált. Júniusban volt az esküvőnk, azóta semmi reakció, hogy bocs, vagy mi volt. Augusztusban írt, hogy lemennénk - e velük Velencei tóra. Írtam, hogy nem, köszi! Ennyi volt a kommunikációnk. Én nem írok neki, ő nem ír nekem, nem gondolom, hogy nekem kéne felvenni vele a kapcsolatot. Nem vagyok haragtartó, megbeszélhetjük a dolgot, de én nem fogok kezdeményezni.
2013. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el.

Akarsz vele beszélni? Ha igen, akkor keresd meg. Ha nem szeretnél, mert csúnyán megbántott, akkor majd megkeres ő, ha szeretne békülni.

2013. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha engem bántott volna meg, plusz még le is tilt mindenhonnan, én biztos nem kezdeményeznék. Keressen meg, ha akar.
2013. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!