Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az anyósával? Csak nekem van ekkora pechem anyóspajtással?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egész jó.
2013. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt élünk, és jóban vagyunk, az összeköltözéskor tisztáztuk a vitás kérdéseket, ennyi.
2013. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom hozzád,nem vagy egyedül!A lehetô legrosszabb a kapcsolatom az anyósommal!Mivel ô nem akar költözni a férjem házából (mi tartjuk el ôt, nincs jövedelme),mi megyünk hamarosan....nem lehet idegileg bírni ôt!!!
2013. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs problémám az anyósommal. Mindig jól elbeszélgetünk mindenféléről, még nem volt probléma :)
2013. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Nekem ugyan nincs anyósom de 10 emberből 7 nem jön ki az anyósával. Ez az oldal is tele van ilyenekkel.
2013. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Persze nem velünk él, lehet, hogy emiatt. Mondjuk, ha vele kellene élnem, lehet észrevenném a sok idegesítő szokását vagy valami :D
2013. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban kijövök az Anyósommal, mint a férjemmel:)
2013. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán ismerem X év alatt egy kezemen megtudom számolni hányszor találkoztunk

így jónak de leginkább semlegesnek mondanám a kapcsolatunkat

2013. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen a kapcsolatom vele és apóssal, nem igen beszélünk, de udvariasak vagyunk egymáshoz. Ez a legjobb, nincs semmi, se rossz, se jó. :D
2013. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon irigykedem. Persze kedves 3-as nem Rád! Akkor egy hajóban evezünk. Mondjuk annyival jobb a mi helyzetünk, hogy nem együtt lakunk, de egy utcában. :-( Pedig de jó lenne, ha jó kapcsolat lenne közöttünk! De ez lehetetlen. Én is makacs vagyok és a pókerarc fogalom számomra nem létezik, ha valami nem tetszik lerí rólam. De erre okom van. Csak néhány példa: ebédelünk férjemmel és épp kiszedem neki a frissen főzött levest, amikor beront anyósom, hogy jajj kisfiam én is főztem ám neked, de én a kedvencedet, ezt edd! Ránéztem férjemre és mondtam, ha nem az én levesem eszed kiöntöm. Drágám csak vigyorgott és persze mondta az anyjának, hogy főzött az ő kis felesége, de köszöni. Anyós meg majd meg ölt a tekintetével. Ja és a kaja: rántott parizer volt. Rühelli a férjem de mindig azt hoz. Volt, hogy egyedül voltam otthon és átjött, hogy segít nekem ebben-abban. Tudtam, hogy nem lesz jó vége, de jöjjön, ha jönni akar. Nem csinált semmit, ült és csak beszélt, de mikor meghallotta, hogy jön a párom felpattant, kikapta a kezemből a vasalót, hogy pihenj kicsim (így hív) majd én folytatom. Mikor párom belépett így fogadta: jajj életem kivasalom az ingeidet, mert tudod én nem bírom elviselni ha gyűröttben jársz. Szó szerint füstölt a fejem a dühtől. Párom próbál megnyugtatni, hogy ő ismeri és csak röhög rajta, tegyem én is ezt, bólogassak csak. Tudom ő már a büdös életben nem változik meg, de akkor is. ÁÁÁÁ agyrém. Tudnék még írni...
2013. jún. 11. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!