Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az anyósával? Csak nekem van ekkora pechem anyóspajtással?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok jóban az anyósommal,bár sosem volt vitánk.A férjemet,a tulajdon fiát viszont állandóan marja,és beleköt mindenbe amibe csak lehet,hogy véletlenül se legyen nekünk jó.Nem élünk vele egy háztartásban,de őt az is zavarja,hogy egy városban élünk vele.Ezt meg is mondta.
2013. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
mi jóban vagyunk :)
2013. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Eleinte nem volt felhőtlen a kacsolatunk. Ő is, meg a sógorom is meg voltak győződve, hogy csupán a családi vagyonba akarok betelepedni. Azóta nagyot változott a világ. A sógor igen jó barátom, az anyós meg talán a fiánál is jobban szeret. (Ami persze nem jelenti azt, hogy a vagyonba bevegyenek.)
2013. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!