Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek milyen a kapcsolata az...

Kinek milyen a kapcsolata az anyósával? Csak nekem van ekkora pechem anyóspajtással?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

érdekes egy eset az anyósod:D

így olvasva egészen mókás:) de sejtem hogy ez téged nem vigasztal

2013. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De még milyen "mókás"! Vannak esetek, amikor már én is csak röhögök. Csak sajna a legtöbbször inkább felidegesítem magam. Amikor terhes voltam átjött hozzánk. Csak ült és láttam, hogy igen forgatja a szemét. Gondoltam is vajon mi a baja már megint? Azt mondja, jajj kicsim holnap munka után átjövök és megpucolom az ablakokat. Segítek mert tudom, hogy mostanában fáradt vagy. Az anyja fáját, hát nem is volt koszos. Mit akar ő engem alázni. Több se kellett még aznap az óriási pocakommal megpucoltam az össze ablakot. Amik egyébként kb 3 hónappal előtte voltak pucolva. Párom ismét csak röhögött én meg úgy vártam "anyukát" hogy na ugye? Egyébként azt elmondanám, hogy ő magáról azt hiszi, hogy mániákus rendrakó. Azt mondta idézem: mániákusos vagyok ha rendről van szó. Ehhez képest van nála olyan retek. Kupi nincs, mert összepakol, de takarítani nem szokott. Na meg mosogatni! Amúgy tényleg "vicces" egy nő. Olyan végletek embere. Van mikor meg tudnám folytani, de van mikor csak röhögök. Csak sajnos az utóbbi a ritkább.
2013. jún. 11. 19:44
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Minden nap a kérdések 90%-a az anyós szidásáról szól. Ezek után is azt gondolod, hogy csak te vagy ilyen szerencsétlen? Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak: fantasztikus a kapcsolatunk, egy rossz szót nem tudnék rá szólni, imádom, második édesanyámként tekintek rá.
2013. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

Ránéztem férjemre és mondtam, ha nem az én levesem eszed kiöntöm.


Elég ovis vieslkedés...

Én leginkább éppen ezért viselem el szó nélkül az anyósom, mert a férjem szeretem, és neki nem akarok fejfájást okozni.

2013. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
3as vagyok.Az én anyósomat ha kéri vki szívesen kölcsönadom?!Szerintem még fizettek is érte,csak visszahozzátok idô elôtt!!Professzor,kertészmérnök,politikus...elég sokrétû a foglalkozása,mindenhez hozzá illetve beleszól mégha nemis kéred!A saját fia ellene fordult a viselkedése miatt...nem beszélnekcsak ha vmi nagyon fontos van.Biztosan van jó anyós is,tisztelet nekik,de én a rosszabbik fajtát kaptam.Most már lehet lepontozni,mert elmondtam a véleményem róla!Kedves kérdezô,együttérzésem!
2013. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat kedves 13-as válaszoló, de egyáltalán nem értem Te minek írtál ide. Úgy érzed unalmasak ezek a kérdések? Jó, akkor ne foglalkozz velük. Örülj neki, hogy Te a szerencsések táborába tartozol. Kedves utolsó! Te hogyan reagáltál volna? Lehet, hogy azt gondolod ovis volt, de szerintem anyósom viselkedése volt gyerekes. Nyilvánvaló, hogy a páromnak nem az én viselkedésem okoz fejfájást, hiszen anyuka nem csak velem áll hadilábon. De azért nagyon köszönöm a hozzászólást.
2013. jún. 11. 20:14
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15-ös! Az én anyósom óvónő és hagy ne mondjam kapom ezerrel a jobbnál "jobb" gyereknevelési praktikákat. :-)
2013. jún. 11. 20:16
 18/23 anonim ***** válasza:
71%

Nem szereted ha ellentmondanak neked? :D

Vallási fanatikus, jóshoz járót kérsz-e? Nála mindent az határoz meg mit mond a jósnő, kb. az egész életét. Most azzal csesztet, hogy a jósnő megjósolta, hogy el fogok szökni egy 65 éves öregemberrel :D Ezt ő elhiszi, napi szinten emiatt hívja a fiát, hogy adja be a válást mert nálam a küszöbön az öreg :D Megjegyzem épp van egy egy éves fiam, kb. 11 hónapja hallgatom ezt az öregemberes dumát.

2013. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sajnállak. Ilyet! :-D
2013. jún. 11. 21:02
 20/23 anonim ***** válasza:

Gáz. Nem laktunk náluk, abba szerintem belehaltam volna, csak simán túl közel. Na ez megalapozta. Bár a férjem mindig mellém állt, megvédett. Meg elmondta miket mond az anyja stb. Tiszta gáz volt, pedig rám tényleg nem lehet panasz, én mindig kedves voltam, toleráltam mindent, sokszor a férjemmel megbeszéltük és én mondtam neki, hogy hagyja, ne bántsa az anyját stb.

Aztán végre messzire költöztünk és akkor most anyós nyomul meg minden. Kettesben akar programokat szervezni meg ilyenek. Na hiszen! Nem is tudom mit gondol, hülye vagyok én? Én még emlékszem amikor a páromat támadta, hogy milyen vagyok, meg engem hívogatott és olyanokat mondott... Mi a fenének akarnék én kettesben csajos programot vele?

2013. jún. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!