Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom mezőgazdasággal foglalk...

Apósom mezőgazdasággal foglalkozik, a párom is segít neki. Ezért nem engedi sehová a barátomat mert dolgoznia kell. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem engedi?


Mármint bezárja, vagy hogy?

2013. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, biztosan nem zárja be, csak segítenie kell a földeken.Azért egy szabadnapot csak ad neki az apja hetente.
2013. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem, mindig dolgoznia kell, szinte csak futólag találkozunk.
2013. jún. 20. 18:42
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Hányszor kérdezed még meg?
2013. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg, ha akarsz tőle valami komolyat, akkor jobb, ha hozzászoksz. Annak, aki gazdálkodik nincsen szombat meg vasárnap, nekik akkor kell csinálni a dolgokat, mikor itt az ideje. Van, amivel egy napot se lehet csúszni, különben cseszheted. Úgyhogy, ha a barátod folytatja ezt, márpedig aki ebbe beleszületik az többnyire szívesen folytatja, akkor magától nem fogja engedni magát a későbbiekben. Így él a fél családom, ez nem apuci nem enged kérdés.
2013. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy segítenél nekik és hamarabb kész lennének! Már mehetnétek kufircolni! És te sem itt a számítógép előtt növesztenéd a valagadat! :)
2013. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Azt írod "apósom" ezek szerint a párod a férjed? Aztán meg barátoknak nevezed.

Nem értem, a férjed, akkor veled lakik. Azért éjszaka csak nem dolgozik és akkor együtt vagytok nem? Ha meg csak a barátod, miért nevezed az apját apósodnak?

2013. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel nincs mezőgazdasági munka, akkor tudtok találkozni. De a korai kelést bírni kell a barátodnak, ha végigbulizza az éjszakát, akkor is.

Mezőgazdaságban is van egy-egy nap, de legalább fél nap, amikor nem tudnak semmit csinálni, nem hiszem el, hogy egész nyáron minden nap van valami fontos. Főleg az elmúlt esős időszakban.


Vagy te túlzod el az egészet, és hisztizel egy sort, mert most van egy időszak (aratásnak hívják...), vagy tényleg mindig csak futólag láthatod. Ebben az utóbbi esetben a te becses személyed lehet az ok, amiért nem találkozhattok.


Ha a középkorban meg tudták oldani a parasztok, hogy tudjanak találkozni, és nem halt ki az emberiség, talán a gépesítés korában is menni fog.

2013. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a mezőgazdaság. Mindennek van ideje, nem lehet pár nap csúszás sem, mert bizony, nagyot lehet vele bukni.

Ha a barátod ebben nőtt fel, ezt látta, akkor hiába is akarsz most találkozni vele, hiszen munka van. Felelősségteljes ember nem hagyja a munkát az apjára.

Majd találkoztok többet télen, vagy ha esik az eső.

Ne gondold, hogy olyan könnyű dolog dolgozni a földeken, ne nyaggasd már még Te is.

Kár megkérdezni két hetente, nincs rá más válasz.

Meggyet nem szedheti le két hét múlva...

2013. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Megszoksz vagy megszöksz.

Én annak idején megszöktem. Nem bántam meg. A mezőgazdasági munka egy életforma, a legjobb, ha mindkét fél ilyen munkát végez, vagy ha az egyik abszolút el tudja fogadni, hogy bizony vannnak napok amikor nem látja a másikat vagy csak egy-két órára találkoznak.

Én ezt nem tudtam elfogadni, és bizony gyűlölöm a földeken való munkát. Tipikus városi lány vagyok. Lett egy új kapcsolatom, ahol minden sokkal jobb, mindennap együtt vagyunk, tudunk programokat szervezni stb... a régiben ezekről szó se lehetett, mert menni kellett a földre dolgozni.

2013. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!