Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom mezőgazdasággal foglalk...

Apósom mezőgazdasággal foglalkozik, a párom is segít neki. Ezért nem engedi sehová a barátomat mert dolgoznia kell. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 18:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De a mezőgazdaságban több pénz van.
2013. jún. 20. 19:51
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

De több áldozattal is jár.

Én ebben nőttem fel. Volt, hogy nyáron majdnem egy hónapig nem láttam az anyámat, mert egész nap répát egyelt, vagy szénázott, esetleg aratás volt.

Én meg otthon ültem a sejhajon.

Apám minden délben hazajött, hogy az itthoni melókat is elvégezze, vitt anyámnak ebédet...

Minden reggel anyám 3kor kelt, hogy biciklivel 15 km-t letekerjen. Kilenckor ért haza. Én meg kicsi voltam még és vagy még, vagy már aludtam.

Nem volt nálunk se húsvét, se karácsony, se szülinap.

Az esküvőm napján, anyámék átöltöztek és mentek állatokat etetni, kecskét és tehenet fejni. Aztán zuhany és jöttek vissza.

2013. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Viszonyítás kérdése, mi a több pénz, és milyen áron.

Mert nagy ára van!

Érdekes! Eddig panaszoltad, nincs veled, mert munka van. Pénzre gondoltál, rögtön megértőbb lettél.

Párod nem tud osztódással szaporodni, hogy veled is legyen, a mezőgazdaságot se hanyagolja el, mert akkor nem hogy több pénz, de még ráfizetés is lehet.

Mindenkinek 24 órából áll egy nap. Menj, és segíts neki!

Ne írd megint, hogy nem tudsz traktort vezetni, mert van az agrárban más munka is. Valamihez csak értesz...

(Csináltátok már szénakazalban? Na, az ám a romantikus!)

2013. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, feltételezem amikor hozzámentél tudtad, hogy paraszt. Nekem is vannak földműves barátaim, aratási idő alatt nem látom őket. Télen lazább de ilyenkor ők kint vannak a földön (hogy nekünk legyen mit enni).
2013. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

Együtt laktok? Erre az lenne a megoldás, hogy külön kell költözni a szülőktől és akkor nem kell éjjel-nappal melózni.

Ha jó pénz van benne gondolom a párodat is kifizeti, tehát ha nem ingyen gürizik, akkor érthető, hogy nem engedi el.

Most van jó idő, most kell szénázni, lassan itt az őszi gabonák aratása, később jön a kukorica is. Ez sajna ezzel jár. Ha lemegy nagyja azért talán elengedi nyaralni.

Ha őt is zavarja az állandó munka akkor el lehet költözni.

2013. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
Jaaa, hogy az jó, ha pénze van, csak ne csinálja, csinálja az apja helyette? Remélem rájön majd milyen van.
2013. jún. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!