Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne az Anyosek...

Hogyan lehetne az Anyosek tudtara hozni azt, hogy egyforman szeressek az gyerekeiket, es unokaikat?

Figyelt kérdés
Ne legyen kedvenc gyerekuk,es unokajuk,akikkel mindig kiveteleznek,es tobbet is kapnak mindenfele szempontbol.
2013. júl. 6. 01:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszuloknek is van joguk szorakozasra, stb. Es az erzelmek tenyleg nem mukodnek gombnyomasra. Ne eroltess semmit, ha ez van, hat ez van. Masik nagyszulok nincsenek?
2013. júl. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egy darabig egyet értettem veled. De ez a "nem tudják mi a dolguk"...ez kiverte a biztosítékot nálam! Ha jól bírják magukat, miért ne élhetnék az életüket, azt csinálhatnak ami jól esik, ők már ledolgozták az életüket, gyereket neveltek, most élni szeretnének egy kicsit, amíg lehet!A gyerekedre nem kötelesek vigyázni, max megköszönheted, ha megteszik!
2013. júl. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A sógorodék hol laknak? Ők is a szomszédban, mint ti?
2013. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Az erzelmek nem mukodnek gombnyomasra,es a nagyszulonek joga van ferre hajintani az unokajat csak azert mert nincsen kedve hozza,es inkabb a szorakozast,haverokat valasztja?

Ugy latom nem igazan ertjuk egymast!En nem azt kerem az Anyosektol,hogy legyenek a gyerekemmel allandoan.En csak azt szeretnem,hogy a gyermekem boldog legyen!!!!!Hiszen nem ker nagy dolgot a nagyszuloktol a fiam,csak anyit,hogy szeressek ot is.

A sogornomek egy hazban elnek az Anyosekkal,es minden tamogatast megkapnak amit egy nagyszulo tehet az unokaert.

2013. júl. 6. 08:57
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetet akkor sem lehet erőltetni, és érthető, hogy jobban szeretik azt aki velük él és nap mint nap találkoznak. Hiába esik neked ez rosszul, nem lehet, hogy most azt mondom azt a gyereket fogom jobban szeretni és úgy is lesz... Mivel az érzelmeket nem lehet befolyásolni.
2013. júl. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mint irtam,mi is itt lakunk az Anyosek mellett,tehat messze nem vagyunk tolluk.A masik dolog,mi az,hogy az egyik unokat jobban szeretem,mint a masikat!?Mi negyen vagyunk testverek,de hiszed vagy sem,egyforman voltunk szeretve,egyforma aranyban kaptunk meg mindent.Es most ugyan ezt az unokakkal is igy csinalja az Anyukam,mert sajnos az Apukam mar meghalt.Az en Anyukam nagyon messze lakik sajnos,igy ritkabban szeretgetheti meg az en gyermekeimet.
2013. júl. 6. 09:30
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Idefigyelj Kérdező, te minden embert ugyanannyira szeretsz aki csak körülötted van? Ne viccelj már, hogy "kutya kötelessége szeretni" valakit valakinek...

Lehet, hogy anyós szimplán nem tud mit kezdeni a fiad mozgássérültségével. Valahol ezt is meg lehet érteni. Őszintén bevallva én sem tudok magammal mit kezdeni testi/szellemi fogyatékos emberek között. Mozgássérültekkel még inkább jobban elvagyok, mert ugye lehet velük normálisan kommunikálni, beszélgetni.

A szeretet olyan, mint a tisztelet. Kikövetelni nem lehet. Gondolom anyós nem direkt b*nkó a fiaddal, csak - mondjuk ki - kerüli a vele való találkozást.

Sajnos vagy nem sajnos, ezzel te nem tudsz mit kezdeni:( A kikapcsolódást pedig tényleg ne sajnáld tőlük, végigdolgozták az életüket mint a legtöbben, jól teszik, ha időskorukra a pihenésre is szánnak időt.

2013. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha te az életben is ilyen harcikakas vagy, akkor nem csodálom, ha nem kiváncsi rátok a nagymama...
2013. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, joga van mast csinalni, mint az unokakkal lenni. Nemaz a dolga, hogy futtyentesz es vigyazzba allva unokazzon.7
2013. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy mit beszélek/írok. A gyerek nem úgy születik, hogy tudja, hogy van nagymama, akinek az a dolga, hogy őt szeresse, és stb. Nekem is van egy lányom, akit szeretett a nagymamája, (anyósom, aki néhány éve meghalt) bár nem úgy, ahogyan én szerettem volna. De tudomásul vettem, elfogadtam, hogy van saját élete, és nem az unoka az első a sorban. Emiatt konfliktus soha nem volt közöttünk. A nagymamának általánosságban mondom, az unoka legyen jutalom játék, és ne kötelesség.
2013. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!