Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne az Anyosek...

Hogyan lehetne az Anyosek tudtara hozni azt, hogy egyforman szeressek az gyerekeiket, es unokaikat?

Figyelt kérdés
Ne legyen kedvenc gyerekuk,es unokajuk,akikkel mindig kiveteleznek,es tobbet is kapnak mindenfele szempontbol.
2013. júl. 6. 01:30
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

..es a gyerekeknek ezt hogyan magyarazod el,ugy,hogy ne fajon nekik,ne legyenek serelmei,esetleg ne csalodjanak azokban az emberekben akiket anyira szeretnek?

Ennek a draga gyermeknek van eleg problemaja sajnos,es a csaladtagok minthogy segitenenek neki,h konnyebb legyen,meg jobban megnehezitik.Ez lenne a normalis?Es raadasul meg enis minden vagyok csak jo nem?!

Sajnalom,h nem ertjuk egymast!

Minden jot!

2013. júl. 7. 00:50
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig egyre jobban érzem úgy, hogy a saját fájdalmadat és keserűségedet vetíted ke a gyerkőcre, és az ő szájába adod a saját gondolataidat. (ha érted mire gondolok) Szándékosan egy kommentemben sem írtam a kisfiad mozgásszervi problémájáról, mert ebben az egészben annak nincs és nem is lehet szerepe.
2013. júl. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

A sajat fajdalmamat es keserusegemet vetitem a gyermekre?Hm.

Es miert tennem ugyan?Amikor nekem a gyerekeim boldogsaga mindennel fontosabb!!!!!Es en csak megoldast probalok keresni erre a problemara!!!Mert nem akarok ujabb fajdalmakat,es problemakat,hanem csak probalnam megoldani!!Remelem erted.

Erdekes.En is valamiert ugyan ezt erzem feled.Neked is vannak serelmeid,fajdalmaid,es most ezt probalod ereztetni velem.

Mint irtam,nagyon sajnalom,h nem ertjuk egymast!!!!

Minden jot!

2013. júl. 7. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!