Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Járt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki hasonló cipőben? Iszonyú türelmetlen vagyok, mikor kér már meg?

Figyelt kérdés

A közeli ismerősi körömben mi vagyunk együtt legrégebb óta: 4 éve.

Idő közben legjobb barátnőmet, barátnőimet, testvéremet, és még sorolhatnám... MINDENKIT elkegyeztek.

A barátom tudom, hogy el akar és azt is, hogy meglepetésnek szánja, de én ezt már nem bírom tovább...

Volt már többször, hogy kénytelen voltam neki kisírni magam, de már nem akarom többször, hisz azt se akarom, hogy "kihisztitzett legyen" akkor már inkább semmi.

Próbálom tartani magam, de már megint egy ismerős...

Alig bírom, így is észre veszi persze ha bajom van... :(

Mi a francot csináljak?

Sose gondoltam, hogy egy hisztis p'csa leszek... De ez már komolyan iszonyúan zavar.

Persze örüljek, hogy van egy barátom aki szeret és el akar venni stb. De én ezt már nem tudom kivárni...


Tudom tudom kénytelen leszek, ha nem akarom elrontani, de komoylan nem tudja már rászánni magát?

Elmondtam neki 100x, hogy nem akarok nagy felhajtást...


Aki volt már így légyszi írja le kinek mondta el a bánatait, hogyan vezette le a feszkót.

A párom a legjobb barátom ő az aki a legtöbbet ismeri belőlem, másnak (főleg nem a legjobb barátnőmnek) nem tudom elmondani, főleg, mert az ő kezét 1 év után megkérték...



2013. júl. 2. 23:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Bocs de ez már beteges. Barátod helyében amíg a külvilág felé fontos az eljegyzés addig biztos nem kérnélek meg.
2013. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
23%

Öööö... én még nem hallottam olyanról, hoyg egy fiú MAGÁTÓL kérte volna meg a lány kezét, vagy vette volna el. MINIMUM sokat emlegette a nő, hogy ő mennyire szeretne házasodni. De többször van, hogy KÉRIK a fiút, hogy házasodjanak össze.

Így van ez...

2013. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
Második baromira tévedsz.
2013. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azért tűnik betegesnek, mert kifelé abszolút SEMMIT nem mutatok, vagyis igyekszem.

Valószínű itt jön ki rajtam minden...

2013. júl. 3. 00:04
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Én megmondtam nki zavar hogy nem vagyunk hazasok masnap lmentunk az anyakonyvvezetőhöz és 1 honap mulva megeskudtunk . Ha szeret elvesz egyszerű.
2013. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
3: Akkor úgy mondom, hogy az összes ismerősöm, aki házasodott, megkérdeztem (fiúkat főleg), és ezt mondták, hogy a nő megkérte őket, hogy házasodjanak össze, egyébként eszükbe se jutott volna.
2013. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is így lehet, mert sok ismerősöm így csinálta, hogy kihisztizte, vagy terhes lett. A páromnak meg úgy 7 éve eszébe sem jut, de engem már nem érdekel. Eleinte zavart egy ideig, aztán belenyugodtam, ezért biztosan nagyon elcsodálkoznék ha egyszer mégis megkérne.
2013. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
De mi értelme az eljegyzésnek addig amíg neked csak a külvilág miatt fontos?
2013. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még kicsi vagy hozzá, ha az indokok közt felmerül, hogy az ismerősök közül hányan vannak eljegyezve, milyen régen járnak. Kit érdekel?
2013. júl. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
hát nem tudom le lehet fújolni.. a szüleim már 25 éve együtt vannak, és ha jól emlékszem kb 6 évvel ezelőtt házasodtak össze, úgy hogy a családból SENKI nem volt ott, csak 2 tanú és csókolom.(még a saját gyerekei, azaz mi sem) szóval 19 év együttlét után döntöttek így, titokban, egy kis kiruccanás keretében. soha nincs késő, és nem feltétlenül a házasság jelenti azt, hogy összetartoztok! nem a papír számít! szerintem.. a túl korai esküvő (1 év után) butaság.. mi van ha 2 év múlva elválnak? (bár ne legyen így..) pénzkidobás! nem is kicsi! és akkor még az elválási papírok mindenféle eljárások, bíróság.. szerintem(bár nincs benne tapasztalatom) az 5 évet mindenképp érdemes kivárni, bár ezek után sincs késő! akkora már úgy istenigazából kiismered a párodat tudod milyen, mire számíts..
2013. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!