Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Most hogy nyár lett és akárhova elszeretnék kéredzkedni akkor mindig azt mondják rá hogy nem mert a .. ( ide mondják a személy nevét) se mehet el biztos ilyen helyekre. Vagy amikor voltam barátnőméknél és ott megittunk közösen egy vodka narancsot egyből azt mondták hogy bezzeg a .. nem csinál ilyeneket. És már elegem van hogy akármit csinálok mindig ahhoz a személyhez hasonlítanak. És ezt meg is mondtam nekik hogy ez engem nagyon zavar , arra is azt mondták hogy a .. biztos nem szól vissza a szüleinek. És ezt azóta csinálják mióta elkezdtük a középsulit és már nem vagyunk a legjobb barátnők. Én arról meg nem tehetek hogy az ő szülei olyan szigorúak hogy még egyedül haza se mehet 16 éves létére. Semmit nem engednek neki. De nekem meg már nagyon elegem van hogy állandóan csak hozzá hasonlítanak.

2013. jún. 27. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is jöttek ilyennel anno ősök, vissza tekintve arra tudok gondolni hogy ez egy jó ürügy volt nekik hogy miért ne csináljak dolgokat :D

Erről idövel leszoknak majd...ha elég nagy leszel :D

2013. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!