Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom hozzánk akarja költözt...

A párom hozzánk akarja költöztetni az apját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van az udvarunkon egy kis ház amolyan nyárikonyha szerűség, oda akarja költöztetni az öreget. De én ezt nem tartom jó ötletnek mivel apósom eléggé iszik. Hogy beszéljem le a páromat? Mindennel próbálkoztam de nem halgat rám.
2013. júl. 18. 11:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy akkor jöhet ha elmegy az elvonóra és addig maradhat amig nem iszik.
2013. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Már megint a páromozás. Aztán mi találjuk ki, hogy a történetben ki a nő és ki a férfi :(
2013. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Akkor az élettársam. Én vagyok a nő.
2013. júl. 18. 12:05
 4/27 anonim ***** válasza:
Ha iszik én semmiképp sem tartom jó ötletnek. Inkább ajánld fel, hogy segítesz a gondozásában, átmész hozzá, ahol most lakik...Ilyesmi. Én nem mennék bele.
2013. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A párom vérig van sértve. Eddig a sógoroméknál lakott de onnan el kellett jönnie mert bővült a család. Máshová meg nem tud menni. De én akkor sem akarom, hogy hozzánk költözzön.
2013. júl. 18. 12:24
 6/27 anonim ***** válasza:
Kié az ingatlan?
2013. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A páromé de az én pénzemből rendeztük be.
2013. júl. 18. 13:07
 8/27 anonim ***** válasza:
4%

Az mindegy, kinek a pénzéből lett berendzeve, azok csak ingóságok. Joga van hozzá, hogy ott legyen az apja, mégha nem is örülsz neki. De fordítva neked hogy esne? Ha a te valamelyik szülődet nem engedné oda a te saját házadba?

Nézd a jó oldalát, nem egy térben lesztek.


Mennyit iszik az öreg? Ha csenbden eliszogat, akkor az az ő dolga, amíg nincs rendbontás belőle. Tudod, szülő 1 van, nő meg rengeteg. Legyél okos. Engedd meg, de szabályokkal.

2013. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
9%

Megszoksz vagy megszöksz.


Jogi, nem jogi, de én is fel lennék háborodva, ha az én házamban az aktuális "párom" közölné, hogy anyám/apám nem költözhet oda. Ha már összeházasodtunk, az valamivel másabb, de addig ameddig el se vett, ne hidd, hogy a te akaratod jobban érdekli, mint a saját apja. Főleg a saját házában.

2013. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha a párodé az ingatlan, és nem vagytok házasok, akkor nincs beleszólási jogod, hogy ki lakik ott. Nem a férjed, csak a barátnője vagy, egy barátnő pedig ne döntse el, hogy a pasi édesapja hol lakjon. Egyébként az utcára küldenéd a barátod édesapját?
2013. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!