Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy szólit benneteket anyósot...

Hogy szólit benneteket anyósotok neveteken vagy valami mást mond?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz leszek és pontozatok le ,de egyszerüen hiába mondom neki 4 éve ,hogy a kereszt nevemen hívjon :Bármilyen becézését elfogadom a kereszt nevemnek . Nem ő kis lányomnak ,és aranyomnak hív : Utálom érte .

1: nekem van anyám -apám

2 :felénk a cigányok szokták egymást aranyomzni.

A férjem azt mondja ,hogy azért mert kedves akar lenni és ő olyan tyúkanyó típus . Szerintem meg élvezi : Egybként elvagyunk egymás mellett : Közömbös vagyok neki mint a betonfal : 6 év alatt egyszer nem kérdezte meg ,hogy velem mi van !!!Így nem hiszem ,hogy tyúkanyó típus lenne..


2013. júl. 28. 17:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Én "kislányom" voltam, a sógornőim meg Jutka és Ibi. Fiai voltak anyósomnak. Pedig nekem is van anyám és apám, és ők is kislányomnak hívnak.


Szimpatikus a kérdező hozzáállása - betonfal, közömbös, nekem van anyám..., utálom, cigányok aranyomoznak, élvezi. Ilyen menyem lenne!!! Hű, de kiélvezném :D

2013. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Azóta nem jártam erre, de a legédesebb az oldal válaszaiban, az "akinek nem inge ne vegye magára". Üsd fel azt a szép könyvet, hogy mit jelent ez a mondás, mert nem jól használod. Nem arra van, hogy mögé bújva védjük a hülyeségünket.
2013. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A keresztnevem becézett formájában hív anyósom. Engem nem zavarna ha úgy szólítana ahogy a kérdezőt. Az viszont tényleg ellenszenves , ha megkérted, és mégsem a neveden szólít. 3 éve ismerjük egymást egyébként, másfél éve vagyok a menye.


Én egyébként magázom, mert nem engedte meg hogy tegezzem, és keresztnév becézett formája+néni a megszólítása, már ha sokszor megszólítanám. De ha ott vagyunk akkor a fiával beszél sokat, velem nem annyira. Én amolyan dísznek vagyok ott:D


27/N

2013. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22! Jól van Szandika!:) Megnéztem és jól használtam.
2013. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
*Illetve mielőtt még jobban elszállnál,nem egy könyvet "ütöttem föl" hanem itt néztem meg,mert már nem emlékeztem,hogy esetleg rosszul fogalmaztam-e valamit,de nem.:)
2013. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!