Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen háziasszony vagy te ha...

Milyen háziasszony vagy te ha szabadság alatt nem főzöl? Kap fiam rendesen enni?

Figyelt kérdés

Ezt kérdezte anyósom :

Előzmény : mind ketten a férjemmel szabin voltunk mult héten : Megbeszéltük mi ketten héten nem főzünk ott eszünk ahol leszünk : Kirándulni ,horgászni ,és strandolni voltunk :

Anyósom ezt megtudta ,és felhívott ,hogy nagyon nagy költekezésbe verem a férjem : Nekem is van saját fizetésem :Ja és közös kassán vagyunk . Reggel mentünk késő este jöttünk haza . Anyósom szerint minden nap mikor haza értünk főznöm kellett volna ,és vinni a kaját magunkkal : Az 5 nap alatt 15000ft költüttünk kajára : A férjem jól kiröhögte saját anyát ,hogy ,milyen hülyeségeket hord össze . Mellém állt : egyébként évközben meló után szoktam főzni nem biztos ,hogy minden nap főzök : van amikor 2 napra van kaja. Nekem azért szarul esett . A férjem még soha nem halt éhen mellettem a 3 év alatt igaz nem 150 kg csak 85 kg ..


2013. júl. 30. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne foglalkozz vele..mi meg egyáltalán nem főzünk, rendeljük az ebédet otthon meg hideg kaja van...engem nem izgat ki szól be téged se izgasson...
2013. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Amado atya ***** válasza:
100%

Hadd háborogjon a kedves mama, mint a tenger. :) A szabadság arról szól, hogy az ember lazít, kikapcsolódik.

(bár mi is el tudnánk menni akár egy hétre is üdülni, túrázni...)


Az én anyám, aki szerintem is meglehetősen zsémbes anyós, mindenbe beleköt, na, ő se tenné szóvá, ha az egy hetes szabadságunk alatt, amikor túrázunk, horgászunk, strandolunk stb. a párom nem főz rám (ránk), mert azt azért belátja, hogy egy strandra vagy kirándulásra teljesen szükségtelen 600 kiló kaját felmálházni. (A jó melegben meg is romolhat, és akkor drágább a leves, mint a hús...)


Az 5 nap alatt 15000 ft nem is olyan sok összeg, pláne, hogy nagy lehet a szórás költségek tekintetében: lehet, hogy az egyik nap meg tudjátok oldani mindösszesen 1000 forintból (pár zsemle, szalámi, üdítő, sör, stb), ám másnap mondjuk beültök egy normális étterembe hatezerért...

2013. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első gondolatom, mikor a kérdést olvastam, hogy ha szállodában lettetek volna, akkor is vinnetek kellett volna kaját? Nem teljesen normális az anyósod, már bocsi. Ehhez az égvilágon semmi köze. Én párom is most volt 2 hetet szabin, 1 hetet otthon voltunk anyósoméknál vidéken, 1 hetet nyaraltunk a Balatonnál, de még anyósom adott költőpénzt, hogy legyen bőven... Nem értem az ilyen embereket...
2013. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha főztél volna,akkor abba kötött volna bele,hogy miért nem otthon nagytakaritottál strandolás helyett.

(én ezt kaptam meg amikor az 1 hét szabi alatt képes voltam nagytakaritás helyett elutazni a férjemmel nyaralni)

2013. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!