Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyenkor ki menjen? Kinek van...

Ilyenkor ki menjen? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A kisfiunknak augusztus végén lesz az első szülinapja. A férjem a minap mondta hogy összeveszett az anyjával mert ők nem akarnak ide jönni. Bp mellett laknak, busszal 2 óra, kocsival ha forgalom van, akkor is csak háromnegyed óra. Anyós azt szeretné hogy mi utazzunk ki hozzájuk a fiunkkal, busszal a 70 fok melegben, nekik (anyósnak és a sógornőmnek) kocsival mint írtam, legrosszabb edetben is háromnegyed óra. Amikor a férjem rákérdezett az indokra hogy miért nem ők jönnek az volt az indok hogy a mi szobánkban nincs levegő(?!). Egyszer látogattak meg minket (pontosabban az unokát), télen, és végig azt hallgattam hogy milyen meleg van ott (25) fokos volt a szoba és hogy az a szegény gyerek hogy bírja ki, 5 percenként itatnom kellett volna.. Tudni kell hogy nála 17 fok van a lakásban mert ő meg a cicája azt szereti. A fiam sapkában volt náluk.


Ilyenkor mi van? Ti elmennétek hozzá ilyen időben, kisbabával azért hogy felköszönthesse az unokáját?


2013. aug. 8. 17:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ezek csak érvek, amiért az anyósodék nem szeretnének kimozdulni otthonról! Hagyjátok szó nélkül, ha jön jön, ha nem nem!
2013. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Hát tényleg baromi ciki lesz apukáméknál azt hallgatni ahogy ajnározzák az unokát.. A családi béke érdekében lenyelem, mint írtam évente 1-2x látjuk őket. Szerencsére egyikünk érdeke sem hogy többet találkozzunk. A páromat telibe sz@rta amikor kicsi volt, alkoholista volt. Nem is csodálom hogy megromlott a kapcsolatuk...


Köszönöm a vaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz!

2013. aug. 9. 20:30
 33/39 A kérdező kommentje:
Úristen.. válaszokat*. Bocsi, a telefon hátránya az apró betűk.. :)
2013. aug. 9. 20:31
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Én azért rákérdeznék miért is tágasabb a panel, mint a házatok, ahol még kert is van.

Ne nézzen már hülyének.

2013. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azért emeltem ki a kérdésr mert leszerettem volna írni nektek hogy holnap mégis anyósék jönnek ide. Ma összevevesztem a párommal is, mert ha felmennénk apukámékhoz én onnan eljönnék gyerekkel együtt ha álmos lesz mert ott még soha nem aludt. Ezen persze kiakadt, végül megmondta a húgának hogy akkor ide jöjjenek és állítsa le anyukájukat mert ha kötöszködni fog, akkor haza zavarja.
2013. aug. 24. 21:25
 36/39 anonim ***** válasza:

Szóval anyósod szerint a szülinaposnak kell menni a köszöntésért? Ő is körbejárja a rokonságot születésnapján? :D

Egyébként Isten éltesse a kissrácot! :)

2013. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot a kiskrapeknek! :)

Majd írd le, hogy mi történt.

2013. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Tegnap volt neki. Szerinte igen. Azt mondta hogy mi nem tiszteljük meg azzal hogy leutazzunk hozzá..
2013. aug. 25. 09:05
 39/39 A kérdező kommentje:
Most mentek el. Fuuu. Hát anyukája megint kitett magáért. A legjobb az egészben hogy amikor elköszöntek nagy vidáman jött oda hogy akkor szeptember 14én találkozunk! Én meg kikerekedett szemekkel kérdeztem hogy mit? Párom elmesélte hogy szeptember 14én ünnepeljük anyukája szülinapját és a húga ki jön értünk kocsival meg haza is hoz....
2013. aug. 25. 15:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!