Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon összevesztünk a páromma...

Nagyon összevesztünk a párommal a szülei miatt. Szerinte én túl durván bántam velük, szerintem viszont bőven megérdemelték azt, hogy így viselkedjek velük. Próbáljam vele ezt most megbeszélni vagy hagyjam amíg elcsitulnak a kedélyek?

Figyelt kérdés

Tegnap anyósomék meglátogattak minket, úgy volt, hogy maradnak szerdáig. Jól mentek a dolgok egészen addig amíg a párom nem vonult el cigizni és beszélgetni a szüleivel. Anyukám negyed óra múlva sírva jött be a kertből, hogy ő nem ezt érdemli azok után amit a páromért és a szüleiért, értünk tettek. Kimentem és még hallgatóznom sem kellett, hogy meghalljam, a szüleimen nevetnek, hogy milyen a ház, milyen a kert, milyen régimódi minden, hogy néz ki anyukám (ízületi gyulladás miatt megvastagodtak az ízületeknél a végtagjai és ferdén jár), édesapám milyen kövér, stb. Ezek után én összeszedtem a cuccaikat, a kezükbe nyomtam és hívtam nekik egy taxit, hogy kivigye őket a vasútállomásra. Azt is megmondtam, hogy hozzánk többet be sem tehetik a lábukat. A párom erre még a szüleit védte, hogy ezt nem tehetem meg velük. Végül ő is velük ment és ma csak egy sms-t küldött, hogy amíg nem kérek bocsánatot a szüleitől, addig nem fog hazajönni.

Bocsánatot kérni nem fogok, az biztos, már csak azt nem tudom, mikor próbáljak meg a párommal beszélni.


2013. aug. 18. 09:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Én nem mennék utána, gerinctelenség megszólni a másikat. Miért nem a szemükbe mondják?
2013. aug. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
H aszemebe mondta, anyukád megvédhette volna magat. Ha meg a háta mögött- kit érdekel?
2013. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, mekkora taplók... A párod is és a szülei is. Szegény anyukád :(

Kizárt, hogy neked kéne bocsánatot kérni. Nekik kellene, hogy ott nálatok, a ti fületek hallatára ilyeneket mondtak édesanyádról.

2013. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, vagy írnám neki, hogy jó, addig ne is jöjjön vissza, amíg meg nem tanul viselkedni és a szülei nem kérnek bocsánatot a tieidtől.
2013. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Más betegségén, deformitásán röhögni annyira gerinctelen, gyomorforgató, undorító, erkölcstelen dolog, hogy a helyedben én valszeg egy pofont is kiosztottam volna nekik. Nagyon is jól tetted, hogy kivágtad őket és eszedbe ne jusson ilyen paréj emberektől bocsánatot kérni!!! Gonsolom, hogy a férjedben mélyen csalódtál, teljesen érthető. Én elgondolkodnék azon, hogy egy ilyen ember legyen a társam (??), aki ha esetleg neked neadjisten valami bajod lesz, majd jól kiröhög? Vagy lehet, hogy már eddig is rajtarok szórakozott a szüleivel? 3 gyerek ide vagy oda, szülőkből csak egy van, férjből lehet több is.
2013. aug. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Nekem kicsit kamuszagú a dolog...

Nekem úgy jött le az ahogy anyósodék kibeszélték a házat és a szüleidet, mintha először látták volna, vagy legalábbis még új lenne a dolog számukra.


Erre kiderül, hogy már van 3 gyereketek is, szóval nem tegnap jöttetek össze.


Amióta együtt vagytok, nem látták még a házat és a szüleidet? Vagy minden alkalommal kinevetik? Eddig soha nem volt anyósékkal gond? Éppen tegnap derült ki, hogy milyenek?


Furi... Ez a történet egy friss kapcsolatra jellemző, nem egy 3 gyerekesre.


Azt írod, hogy "minket" látogattak meg, de anyádék házáról beszélsz, és anyádék is ott voltak. gondolom együtt éltek.

Jó lehet anyádéknak; öregkorukra te, meg a vejük, meg 3 gyerek a nyakukon...

2013. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a történet nagyon undorító...hogy viselkedhetnek így a családtagokkal szemben? Ez nem más, mint hátbatámadás. Másokat kinevetni betegség, kövérség miatt...hát én a páromból úgy kiábrándultam volna most, hogy csoda kéne ahhoz, hogy ne menjen tönkre ez a házasság. Mégis mit képzel a párod? Még röhög a te szüleiden, az anyádon, aki gondolom sokat segített nektek az életben. Én megmondanám a páromnak, hogy ezek után örüljön, hogy nem kapott egy büdös nagy pofont. Mit képzel, neki hogy esett volna, ha te és a szüleid ócsárolták volna az ő "drága" szüleit? Te nem vagy hibás, itt akinek bocsánatot kell kérni az a férjed és az ő szülei. Ha ennyire hülyék, hogy nem érzik, hogy mennyire megsértették egy egész családot, Téged, azt a nőt, akit állítólag tisztel és szeret.... Nagyon elgondolkodnék most a helyedben, hogy ilyen ember mellett akarod e leélni az életed, aki faképnél hagy és a bunkó szüleit választja...
2013. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó bunkó férjed van azt meg kell hagyni!

Régen is ilyen volt?

2013. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagy trutyiban vagy csajszi. Viszont maximálisan igazad volt, hogy elzavartad őket a retekbe. Még jó hogy... Azért az elzavarás előtt én még össze hívtam volna az egész családot, és megkértem volna anyóst, hogy itt, mindenki előtt ismételje meg amit kinn mondott, és kikértem volna magamnak, hogy vendégként mit meg nem enged magának...
2013. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Én megpróbálnám most frissiben megbeszélni a párommal.... De az biztos, hogy nem én kérnék elsőre bocsánatot.....
2013. aug. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!