Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon összevesztünk a páromma...

Nagyon összevesztünk a párommal a szülei miatt. Szerinte én túl durván bántam velük, szerintem viszont bőven megérdemelték azt, hogy így viselkedjek velük. Próbáljam vele ezt most megbeszélni vagy hagyjam amíg elcsitulnak a kedélyek?

Figyelt kérdés

Tegnap anyósomék meglátogattak minket, úgy volt, hogy maradnak szerdáig. Jól mentek a dolgok egészen addig amíg a párom nem vonult el cigizni és beszélgetni a szüleivel. Anyukám negyed óra múlva sírva jött be a kertből, hogy ő nem ezt érdemli azok után amit a páromért és a szüleiért, értünk tettek. Kimentem és még hallgatóznom sem kellett, hogy meghalljam, a szüleimen nevetnek, hogy milyen a ház, milyen a kert, milyen régimódi minden, hogy néz ki anyukám (ízületi gyulladás miatt megvastagodtak az ízületeknél a végtagjai és ferdén jár), édesapám milyen kövér, stb. Ezek után én összeszedtem a cuccaikat, a kezükbe nyomtam és hívtam nekik egy taxit, hogy kivigye őket a vasútállomásra. Azt is megmondtam, hogy hozzánk többet be sem tehetik a lábukat. A párom erre még a szüleit védte, hogy ezt nem tehetem meg velük. Végül ő is velük ment és ma csak egy sms-t küldött, hogy amíg nem kérek bocsánatot a szüleitől, addig nem fog hazajönni.

Bocsánatot kérni nem fogok, az biztos, már csak azt nem tudom, mikor próbáljak meg a párommal beszélni.


2013. aug. 18. 09:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A párodat abszolút minősíti, hogy ő partner volt ebben a röhögcsélésben, olyannyira, hogy mikor lebuktak, még neki állt feljebb. Aki ilyen embereket nem helyreutasít, hanem velük tart, az nem érdemli meg a családját.

Ezen gondolkozz el. Alkalomadtán mondd el neki is.

2013. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"hogy amíg nem kérek bocsánatot a szüleitől, addig nem fog hazajönni."


Jó nagy hülye lennél,ha bocsánatot kérnél.....

2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%
nem neked kell bocsánatot kérni!
2013. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha ők bocsánatot kérnek édesanyádtól, akkor majd te is elgondolkodsz ezen. Azért ez durva. Főleg az, hogy a párod még partner is volt ebben! Egy beteg embert kinevetni...???!!! Undorító dolog!!!
2013. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Én a helyedben kérdőre vonnám. Azért nagyon kíváncsi lennék, milyen magyarázatot ad a viselkedésére, hogy mégis mi oka volt sutyiban röhögcsélni a PÁRJA (!) családján. Nehogy bocsánatot kérj, nincs miért.
2013. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Történt azóta valami?

Az én anyukámnak is ilyen ízületi betegsége van. Látszik a lábán... Nem tudom, mit tennék ilyen esetben... Nekünk is 3 gyerkőcünk van...

Igazából megértelek. Remélem, sikerült azóta férjeddel beszélned.Es remélem, mellédállt...

2013. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De durva sztorik vannak itt. Történt azóta valami? Ezt még az se hozhatja helyre ha bocsánatot kérnek, ezt semmi, ez egy jellemhiba, mondhatni kiismerted őket és már nem lesznek jó emberek a szemedben. Én pl gondolkodnék valami revans megszégyenítésen részükre, ha anyukád így sírva jött be miattuk, ezt így nem hagynám.
2019. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!