Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ez a helyzet?

Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Férjemmel van két gyerekünk, kisebbik fiú 3 hónapos, nagyobbik másfél éves. Császárral szültem mind a kettőt. Vettünk egy házat még hét éve. Anyós hiteleket akasztott a fia nyakába, mert már nem lehetett a sajátjáéba. Elvitték a házunkat. Ő utál minket a legjobban, de hogy mire fel... Most apámnál élünk. Szörnyű. Én mondtam neki, hogy szívesen veszem a segítséget a háztartásba két gyerek mellett de már az is jó, ha csak maga után összepakol. (Ha eszik, tegye el a hozzá valókat, ilyesmik) Erre ő: A ku...rva nénikédet gondolod, hogy én itt takarítani fogok, te vagy a nő, az a dolgod, hogy itthon pakolj. Mert ha nem, el lehet költözni. Egyébként a papámé volt a ház, ő meghalt. Mérgembe már vissza szóltam neki, hogy a papa engem szeretett őt meg nem és az az egyetlen szerencséje, hogy ő örökölte a házat nem én, mert nem írt végrendeletet, de talán még annyi köze sincs hozzá, mint nekem. A férjem is teljesen lekezel. Egy rokona külföldön él. Én szeretem őt, ő is engem. Ezt elmondtam a férjemnek és hogy már nem szeretnék vele lenni együtt, kitört a II. világháború. Egy év múlva jön haza az a rokon. Minden hónapba küld pénzt. A férjem úgy csinál, mintha azt a két kezével kereste volna meg, pedig nem is dolgozik semmit se. És totálisan lenéz. Már múltkor mondtam neki, hogy ha nem ismernél engem, gondolod, hogy a két szép szemedért kapnád ezt a pénzt? Nagyon mérges voltam akkor már rá. Most ő nem tudja, hogy még mindig szeretjük egymást a rokonával, mert a kisgyerekek miatt nem akarok itt vitát. Azt hiszi a férjem, hogy az totál az ő pénze, örüljek neki, ha kapok valamit. És hogy akkor neki itthon SEMMIT nem kell csinálnia, a picikkel se foglalkoznia. Ha meg megmondom neki, akkor se tud sehová se menni és csak üvöltözés menne. Most ez így szerintem nem normális, szerintetek?
2013. aug. 25. 12:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt, hogy van nekem más, azt nem tudja apám, igazából csak mi tudjuk. Nem jön haza x időközönként, 1 éve van kint a férjem rokona és egy év múlva jön haza. Én pedig nem szeretem már a férjem, az anyja marionettbábként irányítja a férjemet, adósságokat tesz a nyakába. Én 35 éves vagyok, amit félre spóroltam ez alatt, az ment a házba. Most elúszott a ház. Nem vagyok képes már szeretni így a férjemet.
2013. aug. 25. 13:28
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem "dugtam" a rokonnal. És azért szültem kettőt, mert nem nyitottam ki időben a szememet. Mit is kérdeztetek még... Nem a biztonság miatt szeretem azt a másikat, hanem tényleg szeretem.
2013. aug. 25. 13:31
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

Válj el, férjed mehet a házból, te meg várd a rokont.

Mi is a kérdés?

2013. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros a történet...

A férjeddel beszélj, hogy van 10 napja, hogy elgondolkodjon azon, hogyan viszonyul az anyjához, az adósságait ne fizesse, ne hagyja magát manipulálni, különben mennie kell.

Keressen munkát...

Ha jól értem egyikőtök sem dolgozik, te még gyesen is vagy, nem pedig gyeden... ami elég kevés pénz. Hat órában tudsz a gyed mellett dolgozni, ezt tudom javasolni, addig anyós tudna vigyázni a két gyerekre, ha már megcsinálta a bajt.

Férjed meg húzzon el dolgozni.

Mit mondasz ezekre az ötletekre?

2013. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, de jól megszívtátok az anyósod miatt (lakás), de a férjed is elég hülye volt, ha belement minden car hitelbe!

Dolgozik egyébként?

2013. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés???
2013. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a rész nem teljesen tiszta, hogy a TE papádé volt a ház, nem írt végrendeletet, ezért a FÉRJED örökölt, ez hogy jön össze?
2013. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!