Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » En vagyok a "szemet"?

En vagyok a "szemet"?

Figyelt kérdés

Szoval, anyosomek vegre kikoltoznek (2 percre laknak kocsival) mar 3 hete elkezdtek osszepakolni. A hazunk ugy nezett eddig ki mint egy raktar es egy szemetdomb kevereke.

Tegnap elott vegre elkezdodott a haz kiuritese es minden nap elvisznek egy par dolgot es azzal le van tudva. Ma anyosom felhivta a ferjem es megkerte, hogy pakoljuk el a gyerekcuccokat (28 hetes terhes vagyok, szoval meg nincs gyerek de mar elkezdtuk beszerezni a szukseges dolgokat), hogy ok tudjak kivinni a szekrenyuket, de mi nem voltubk itthon es mondtuk, hogy majd ha haza erunk. Mikor vegre haza ertunk a haz fel volt forgatva, minden ventillator es villany fel volt kapcsolva, a szamitogep ment, az ablak nyitva es megis vagni lehetett a fustot, a mosogep tele volt vizes ruhakkal otthagyva ami persze majd buzleni fog es ujra kell majd mosni amivel persze a mi penzunket pazaroljak. Mindenutt ruha es szemet szetszorva mintha egy buli utan jottunk volna.

Nagyon merges lettem es mondtam a ferjemnek, hogy ebbol eleg. Tobbe nem turom, hogy kotorasszanak a dolgaim kozt es hogy felforgassak a hazat foleg, hogy nem is vittek el a szekrenyuket. Szoval mondtam a ferjemnek, hogy kerje vissza a kulcsokat es mindja meg az anyjanak, hogy akkor jojjenek amikor itthon vagyunk (ebbe beletartozik az is hogy ne torjon be a lakasunkba mint akkor amikor nem volt kulcsa).

Termeszetesen most en vagyok a rossz es rejtegetni valom van vagy nem akarom odaadni az o tulajdonukat (ami persze nem igaz, csak nyugalmat es maganeletet akarok)

Szerintetek is en vagyok a "szemet"?


2013. szept. 1. 22:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy amikor hazaertunk ok mar nem voltak itt. De minden ment/fel volt kapcsolva.
2013. szept. 1. 22:37
 2/11 anonim ***** válasza:
Kié a lakás, miért voltak ott a dolgaik?
2013. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt ők a hülyék.
2013. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért éltek nálatok az anyósék? Vagy ez nem az anyósék háza volt?
2013. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A lakas az enyem es a ferjeme. Azert voltak/vannak itt a dokgaik, mert 8 honapja idekoltoztek amig egy "kicsit osszeszedik magukat"
2013. szept. 1. 23:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Dolgaik*
2013. szept. 1. 23:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben összeszedném az összes cuccukat és kitenném a garázsba vagy valahová, és a lakásba nem engedném őket felügyelet nélkül. Kedves tőlük, hogy ilyen felfordulást csinálnak egy kismamának..
2013. szept. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elegem van! Anyosom elkezdett panaszkodni, hogy milyen gonoszak vagyunk (foleg a ferjem), hogy nincs tekintettel az apjara es elvarna, hogy a melegbe koltozkodjon es emelgessen (mindent ketten a ferjemmel visznek ki es aposom most toltotte az 50 et, egeszseges). Aztan mikor mar a ferjem ex felesege is temaba kerult (ot mindenki utalja) betelt a pohar! Mindent osszepakoltam es szoltam a ferjemnek, hogy hivja az apjat es mindent vigyenek MOST! A lakas kulcsomat ami naluk volt a foldrol szedtem ossze es meg akkor is azzal jott anyosom "de nekunk kell egy kulcs a hazatokhoz. Mi lesz ha azt szeretnetek, hogy atmenjunk vagy ha tortenik valami?" A ferjem mondta neki, hogy akkor majd adunk kilcsot vagy otthon leszunk, en szo nelkul jottem el.
2013. szept. 2. 03:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Kicsit hasonló szitu! Kórházban voltam szülni, császár lett. Párom külföldön melózott. Van egy házam hatalmas kerttel...mire hazaértem a picivel anyós (alkoholista)+ a 90 éves éves anyja (azt se tudja hol van, összeszarik, hugyozik mindent, ordít), + anyós férje, aki szintén alkesz, beköltöztek önhatalmúlag a házamba. A másik két gyermekem szobájába! Mire megjöttünk, az fogadott, hogy eltűntek az én cuccaim, a kicsié, sőt, tiszta szar meg húgy volt a lakás.

Párom pár napra rá jött haza... képzelheted, milyen cirkusz volt ebből.

2013. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. A Te lakásod, a Te életed, a Te házasságod. Jogod van a magánélethez és ahhoz is, hogy azt úgy éld, ahogyan akarod. De ha már úgy is elkezdtek költözködni, szerintem ne bonyolódj velük további vitákba, felesleges. Végre elköltöznek, és ennyi. Kulcsot meg én nem adnék nekik, ha ennyire nem tudnak veletek együtt működni. Jöjjenek előzetes bejelentkezéssel és csöngessenek. Szoktassátok rá őket erre. Mondjuk egy ideig inkább ti menjetek hozzájuk látogatóba, vagy találkozzatok semleges helyen. Szokjanak le a lakásotokról egy időre. Sok sikert!
2013. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!