Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg normális az, hogy egy...

Tényleg normális az, hogy egy 20 éves lány az "anyós" nyakára költözik, aztán háborog, ha pénzt kérnek az ottlakásért?

Figyelt kérdés

Nemrègiben volt a kèrdès, sajnos most nem tudom linkelni, de szerintem a többsèg megtalálja fèl perc alatt :)


Teljesen megdöbbentem, ahogy a kèrdezö elmesèlte, hogy a kèthónapos kapcsolatát tulajdonkèppen 0-24-ben a párjáèknál töltötte, mert a srác lusta volt elmenni hozzâjuk. Ennèl màr csak az volt durvább, hogy mikor anyósjelölt egy kis anyagi hozzájárulást is elfogadott, mindenli kialadt, mert milyen pofátlan dolog már szegèny kislánytól pènzt elfogadni.



Jóformán èn voltam az egyetlen, aki azt mondta, nehogy már normális legyen, hogy a kèrdezö már az elsö napkban megtelepszik náluk ès hetekig ott lakik. Mert ez is pofátlanság, ès akárhogy faragjuk az árakat, akkor is használ vizet, áramot, ráadásyl alkalmazkodni is kell hozzá. Lehet, hogy a családnak ez igenis kiadás, hiszen nem 1-2 èjszakáról van szó.


Erre megkaotam, hogy a kèrdezö nem akart odatelepedni ( akkir mièrt tette??), ès hogy èn biztos nem voltam mèg szerelmes, azèrt nem èrtem. Pedig az vagyok, hozzábk egyenesen mem jöhet a pàrom, mègis erõt veszek magamon ès megküzdök a dologgal, nem költözök be hozzájuk hetekre.


2013. szept. 5. 16:43
1 2
 11/18 anonim válasza:
82%
Úgy látom jól felkavartam a kedélyeket, örülök hogy a problémámból már egy újabb kérdést kreaált :)
2013. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Frigg ***** válasza:
90%

Kérdező: talán te vagy az anyós vagy a srác?

Én mind az összes hozzászólást átolvastam az eredeti kérdésnél.

Az én véleményem az, hogy ugyan én nem maradtam volna ott "egyhuzamban" egy hónapot, egy alig-kapcsolatban, de az előző kapcsolatomban (6 évig tartott) minden hétvégén ott voltam, mert párom is inkább ilyen otthon-alvós típus volt. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor aludtunk nálunk a 6 év alatt. Tavaly nyáron egy hetet ott töltöttem, szóval sokat voltam ott. De besegítettem a házimunkában, és ha pénzt ajánlottam volna, úgy megsértődtek volna, hogy azt már nem hozom helyre.

Ez a 15-30 ezer forint egyáltalán nem reális, a részletek fényében.

A srác pedig manipulatív és gyáva, nem tesz semmit ezért a kapcsolatért.


23/N

2013. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Komolyan nem értem, hogy olyan debil valaki, hogy egy kérdésről ír ki kérdést. Nem elég az eredeti kérdés???? Komolyan annyiszor látom, hogy kiírt valaki egy kérdést a saját gondjáról, bajáról, erre pár kérdéssel fentebb kiír a sztori alapján egy kérdést valaki, hogy mit gondolnak arról a kérdésről.... Ez mi a francra jó mégis? Irritáló.
2013. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
88%

Kedves kérdező, én vagyok az anyós nyakára költözős lány :)


A barátom mivel nem jött hozzám én meg fülig szerelmes vagyok igenis mentem hozzá. Tartás ide vagy oda, elvette az eszem, nem fogok magyarázkodni.

És ÉN ajánlottam fel a segítséget de azt hiszem ez az összes nyilvánvalóan irreális, ráadásul miután odaadtam 15e-et 2 héttel rá KÜLÖN KÉRTE, hogy hozzam majd ak övetkezőt.


Szerintem jogosan vagyok kiakadva, sajnálom hogy nem érted a lényeget.

2013. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
első vagyok: köszönöm a többi válaszolónak a kérdéses történettel kapcsolatos töblet információt, amit a kérdező elfelejtett megemlíteni, a lányt beállítva "bűnösnek"
2013. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ez nem jött össze.:)

Esetleg írj még egy kérdést, ami erre a kérdésre utal, hátha találsz egy embert, aki megveregeti a vállad, hogy igazad van.

Mert nincs.

2013. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem az a kérdés,meg az egész sztori kitaláció és a kérdező csak jól szórakozott.


De tegyük fel igaz,mert elméletileg kialakulhat egy ilyen helyzet.Ebben a esetben én neked adok igazat kérdező.Azért mert az egész probléma gyökere az amit te mondasz,hogy a lány szó szerint oda költözött.Én pl.egyedül élek,de ha a barátom 0-24-ben itt tartózkodna nálam, igenis gondjaim lennének,mert egyszerűen nem tudnám fedezni a növekedő költségeket.És egészen biztos,hogy hamarosan,szólnék neki,hogy akkor most mi is legyen.Egyébként is hülyeségnek tartom a két hónapos kapcsolatban való egymás nyakán élést,és az anyagi összekapcsolódást.Az egész cirkuszolásnak elejét lehet venni,egy szépen, lassan kialakuló kapcsolattal.Találkákkal,hol itt hol ott,a randevúk költségének megosztásával és ahogy erősödik a kapcsolat,majd az összeköltözésnek is eljön az ideje.Nem is csoda,ha a kapcsolatok tönkre mennek,hiszen a zsendülő bimbózó szerelmeket,ehhez hasonló sz...gokkal terhelik le.De úgy néz ki az emberek nagy része cirkuszolva érzi jól magát.

Hogy fel vidítsalak:

Egyszer egy friss udvarlómat(akivel még nem lehetett tudni mi lesz),meghívtam vacsorára.Megsütöttem egy egész kacsát,azzal a hátsó gondolattal,hogy ami megmarad belőle,abból a következő napokban még táplálkozom.Az udvarló az egész kacsát megette.Ha eszembe jut az eset mindég nevetek.Nem lett semmi az egészből,mert én tudtam,hogy ezt az étvágyat én nem tudom finanszírozni."A bimbó nem tudta tartani a kacsát."

2013. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%
Az én párom is sokat volt nálunk és mégse jutott anyukámnak soha eszébe hogy pénzt kérjen tőle.
2013. szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!