Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósomék disznót vágnak...

Apósomék disznót vágnak holnap. Nekünk pénzért adják a húst. Szerintetek normálisak, hogy a saját fiuktól ezért is pénzt kérnek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 16:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
66%
29-es: Szerinted az a normális? Azért mert a te szüleid így csinálták még nem az az általános. A nagyszülő általában alig várja, hogy az unokával lehessen.
2013. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
41%
Ez a 71%-os egyre jobban égeti amúgy magát.
2013. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
26%
32-es! Mivel is égetem magam? Mert a tiszta igazságról írok? Ez érdekes! Az előtted kommentelőnek meg csak annyit, hogy az én szüleim is imádták az első unokájukat, de azért a pénzt elkérték érte.
2013. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
71%
Azzal égeted magad, hogy nem tudsz csak kitalált dolgokat felhozni indoknak. Nem ismered a család fogalmát, hiszen neked normális, hogy a nagymami pénzt kér a gyerekfelvigyázásért. Megvádoltad, és véleményt alkottál egy olyan pár teljes életviteléről, akiről csak 2 sorban olvastál.
2013. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
77%
Persze a tiszta igazságot, hogy nálatok hogy volt. De, nem az az egyetlen, sőt nem is az a normális, ha a nagyszülő pénzért vigyáz az unokára. Nem is tudom elképzelni, hogy pénzt kérek a gyerekemtől, mert vigyázok az ő gyerekére. Nem tudok elképzelni, olyat, hogy annyira rá legyek szorulva a pénzre, hogy a gyerekemét vegyem el!
2013. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
30%
Nem kitalált dologról van szó, hanem megtörtént esetről. Kérdezőről pedig semmilyen véleményt nem mondtam, két sorban sem. Olvasd el légy szíves még egyszer, amit írtam. Az én szüleim ilyenek voltak. Bölcsődébe nem engedték vinni, mert túl korán kellett volna kirángatni az ágyból /vidékre jártam 5-és félévig dolgozni/, anyám akkor került rokkant nyugdíjba, így ezekkel a feltételekkel elvállalták. Akkor még nem volt Gyes!
2013. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
46%
36os: hány éves vagy?
2013. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
66%

Nekem lesülne a pofámról a bőr ha pénzt kérnék a saját gyerekemtől. Hogy fel van itt háborodva valaki, hogy a gyerek tartja a markát, és a mai szülők ? Azok milyenek? szülnek hogy aztán majd a gyerek eltartsa, meg kapja a sok segélyt meg családit meg fizesse a rezsit. Ez nem undorító, hogy az anyák megszűnnek anyák lenni ahogy eléri a gyerek a nagykorúságot?

Tudod mit mondok neked, aki ennyire belemagyarázod a helyzetet semmi tudás alapján?

Valószínű a te gyereked pont így viselkedik, hogy tartja a markát a semmire, de tudod ki a hibás ezért? Egyedül te, mert a te nevelésed a te gyereked. Gondolkozni kellett volna szülés előtt nem csak széttenni a lábad.

2013. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
30%
Még egyet: nálam jobban nem sokan ismerik a család fogalmát, hiszen hat gyermekes családban nőttem fel. Neked meg valószínű fogalmad sincs a nagy családról.Kár ezen vitatkozni.
2013. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
22%
Hetven!
2013. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!