Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egyre messzebb érzem magamtól?

Egyre messzebb érzem magamtól?

Figyelt kérdés

Elég sokszor veszekszünk mostanában a párommal.Mindig ugyanaz a téma,anyós.Ahogy állandóan veszekszünk,én olyan távol érzem őt.Felhoztam már neki párszor hogy legyen vége,de ő nem akar szétmenni mert hogy szeret minket és a többi.Annyiszor próbáltunk már ezeken változtatni,vissza fogni magunkat.Soha nem jött össze.Ilyen helyzetben én teljesen tanácstalan vagyok,nem tudom mit csináljak.

Azt már tisztán látom hogy ezt az anyós miatti veszekedést soha nem fogjuk tudni abba hagyni.


2013. szept. 22. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

De mi a bajod az anyósoddal?


Egyébként értem a helyzetedet, mert mi meg mindig a párom huga és bátyja miatt veszekszünk, mert beleavatkoznak az életünkbe, mivel a szülei nem élnek a páromnak, igy ök akarják irányitani.

2013. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha amúgy minden rendben van közöttetek, szeretitek is egymást, akkor két választásotok van: bölcsen, tudatosan éltek, kizárjátok az anyós-vitát az életetekből.


mondjon az anyós, amit akar, ti összetartoztok, összekapaszkodtok!


Rajtad múlik, hogy továbblépsz, vagy bennragadsz és dagasztod a "sarat".


A másik választás: nem hagyod abba az anyósvitát, mindenáron azt akarod, hogy a férjed végleges állást foglaljon, és szakadjon el az anyjától.


Akkor viszont veszíteni fogsz.


Kétszer is, mert nem fog elszakadni.


Megunja az örökös perpatvart, és kifelé fog tekinteni, majd egy idő múlva inkább ritkábban, későbben jár haza, mert nem bírja azt a pokoli feszültséget, ami mindennap körülveszi.


A vége válás.


Harmadik veszteség van ám!


A gyerek azt látja, hogy hogyan bánnak a szülei a nagyszülővel: ugyanazt fogjátok visszakapni tőle, amikor felnőtt, családos ember lesz.

2013. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjátok abbahagyni a veszekedést anyós miatt, akkor ki kell zárni őt a párkapcsolatotokból. Megegyeztek a férjeddel, hogy egyikőtök sem beszél róla, egyszerűen a lakásotokon kívül marad a téma.
2013. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!