Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak az anyósommal?

Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés
Gond van az anyósommal, egész addig jól kijöttünk, amíg nem lettem terhes.Van egy két hónapos kislányunk és havi egyszer szeretném a nagyszülőkre bízni, szerintem ez így van jól, de az anyósomnak nem szeretem oda adni. Tesz rá magasról, hogy mit mondok és ész nélkül cselekszik. Most pl azzal húzta ki a gyufát, hogy oda adtam neki egy délutánra a picit, mert el voltam maradva a házimunkával és a párommal is szerettünk volna együtt lenni. Mondtam neki, hogy 3 óránként szoktam adni a picinek enni, mert így is hasfájós, erre ő 1,5 óránként etette a picit és egész éjjel szenvedtünk a hasa miatt. De ha mondom neki, hogy nem így kéne, akkor azzal dobálózik, hogy már 3 gyereket felnevelt, ne én mondjam meg neki, hogy hogy kéne csinálni a dolgokat, és egy hónapig nem áll szóba a párommal. Ti mit tennétek?

2013. szept. 24. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pedig neked kell megmondani, mert te vagy az anyja.


2 hónapos gyereket senkinek nem adnék oda eész délutánra.

Nem vagyok szuperanya nagyon nem, de 7 hónapos a lányom és még soha nem maradtam el annyira a munkámmal hogy emiatt egész délutánra lepasszoltam volna.

2013. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem lepasszolom a gyerekemet, ez elég csúnya kifejezés. De mivel megviselt a szülés utáni időszak és már a terhesség alatt is többször összeomlottam (kirúgtak, eladták a fejünk felől az albérletet, stb...nem volt egyszerű), néha muszáj vagyok néha pihenni, ha csak egy pár órát is, és mivel a párom vidéken dolgozik, ezért nem tudom másra bízni, csak a család többi tagjára...
2013. szept. 27. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!