Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utál az Anyósom, pedig nem is...

Utál az Anyósom, pedig nem is ismer, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Kicsit fura történet, de a nővéremnek volt egy párja 5 évig és van egy közös gyerekük is, az "Anyósa" nem szerette/szereti a Tesómat, mert lusta nem törődik semmivel és senkivel meg a fiától sem túl békességben váltak el meg stb... az élet úgy hozta, hogy a mostani Párom az a Nővérem volt Párjának az Öccse... szóval a Tesóm volt Anyós jelöltje az enyém lett. Mi talán 2 szer találkoztunk amikor tesómék együtt voltak, de most nem viseli jó szemmel, hogy én összejöttem a másik fiával, már fél éve együtt vagyunk, de azóta nem találkoztam az Anyukájával, az a véleménye rólam, mint a Tesómról, pedig Én becsületesen dolgozom és törődöm mással és magammal is... nem tudom mit tehetnék, hogy megváltozzon a véleménye rólam...
2013. okt. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Semmit. Gonosz a nőszemély és ennyi. Ne nagyon találkozgass vele, kerüld, mint a leprást és talán nyugtod lesz.

Megváltoztatni nem tudod, ő ilyen és kész.

2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Szia,figyel csak:nem kell, hogy megfelelj neki!-FELNŐTT NŐ VAGY!Ne érdekeljen a véleménye-meglásd ő fog kaparni,ha észreveszi,hogy nem tud psichésen "befolyásolni"
2013. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Például ne írd az olyan szavakat, mint "én", "nővérem" nagybetűvel, és a "párom" szót a lehető legkevesebbet használd, és akkor is kisbetűs.

A helyesírási troll közleményét olvashatták, köszönöm megértésüket.

2013. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
Ki nem szarja le a véleményét? A te életed. Az ő szégyene ha nem képes elfogadni. Nem függsz tőle, a szeretete nélkül is képes vagy élni, azt hiszem.
2013. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gömbicica ***** válasza:
82%

gondold magad a leendő anyós helyébe.

van két fia. az egyik "révbe ért" Mivel a fia választottja ugy alakult, hogy lusta nemtörődöm nőszemély, ráadásul veszekedéssel váltak el, igy joggal fordult meg a fejében, hogy elég volt ebből a családból egy is. Nemá, hogy a másik fiam is egy ilyennel jöjjön már össze!

Nem kell anyós jelöltre fujni!!! leendő férjednek sem lenne jó. csak az ő anyukája na!!! Későbbi konfliktusokat lehet igy elkerülni!!! Felesleges haragszomrádot játszani. A harag rossz tanácsadó. Ha meg Ő mindig haragszik valamiért, az legyen az ő baja.

Szerintem ne tégy semmit, dolgozz, éld a szorgalmas életedet,és mutasd meg az anyukának, hogy Tőled nem kell féltse a fiát, mert szeretni fogod, és jól megvagytok!!!

2013. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beskatulyázott téged a család miatt. Ebből kilépni csak idővel fogsz tudni. Bizonyítsd be, hogy szereted a fiát, hogy melletted jó helye van, hogy jó döntést hozott veled kapcsolatban. Szóval éljetek természetesen, majd idővel rájön az anyós, hogy te egy másik ember vagy. Ha meg nem jön rá, akkor így járt. Most neked rossz, de idővel neki lesz rosszabb, ha elzárkózik előled. Kitartás!
2013. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többször kellene vele találkozni hogy be tudd bizonyítani hogy nem vagy olyan mint a nővéred.

itt a nővéred a hunyó nem az anyós. Bevallom én is így állnék a dologhoz. Találkozzatok többet aztán majd rájön hogy te nem vagy olyan. Ugye nem vagy olyan?

2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!