Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mit kellett volna...

Szerintetek mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Mikor tegnap este hazaértem a munkából, azt hallottam hogy az anyósom és a lányom hangosan veszekednek az emeleten, a lányom szobájában. A szobába siettem volna, mikor azt láttam hogy valamelyikük egy széket hajít ki a szobából, aztán csend lett. Már megnyugodtam volna, de nemsokára egy reccsenést hallottam. Bementem a szobába. Az asztal a lányom ágyán hevert, a cserepesnövények cserepe össze volt törve, a földjük kiszóródott. Arra lettem figyelmes, hogy a ruhásszekrény egyik ajtaja le volt törve. Az anyósom elég higgadt volt mikor bementem, a lányom nem szólt egy szót sem. Nem tudtam mi történhetett a szobában. A lányom este azt mondta, hogy tegnap kicsit összevesztek Etelkával. Nem tudtam mit mondani erre.

2013. okt. 12. 12:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán jó hidegvérrel fogadod, hogy mi folyik a lányod szobájában! Ennyire normálisnak találod ami történt? nNem tudom, de nekem azonnal választ kellett volna adni. Ez nem normális dolog, kérdezõ egyáltalán felfogod, hogy milyen kérdést tettél fel?
2013. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ha ilyet hallok a gyerekem szóbájábol : felrontok mint az állatt : És ha legközelebb a nagyi vagy a lányod fekszik vérben akkor mit csinálsz : Egyébként nem késöbb hanem akkor ott rögtön tudni akarom ,hogy mi történt !!!

A férjed mit szólt az egészhez ???

2013. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A munkatársaim is jó apának tartanak, a családom is. :)

A szekrényajtót már megtaláltam, az ágy mögött volt. A virágokat kiültettem az udvarra. De most pár perce egy kést is találtam. Gívjak ki rendört? Az anyósom reggel óta a telefont sem veszi fel és nincs otthon.

2013. okt. 12. 13:07
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztosan bementem volna ordítva, hogy mi folyik itt.

Már csak azért is, mert én nem pártolom azt a fajta veszekedést, ahol bármiben is kár és valamit, legyen az ember vagy bútor.

Én is sokat veszekedtem annak idején anyukámmal, de egyikünknek se jutott eszébe dobálózni. Most nem azért, de ha nem érsz oda akkor a következő szék talán valakit fejbetalál és ott hal szörnyet vagy mi?

Meg kéne tanítanod a családodat a kulturált vitaformákra... Lehet ordítani ha úgy tetszik, de azért a bútorzat és a fejek maradjanak szépen a helyükön.

2013. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy jó apa vagy nem vitatjuk . Most viszont valamiért leblokkoltál ,és nem voltál a helyzet úra ..

Kedves mamát ,is tessék elő venni ,és gyereket is tudj meg mindent .. Hívatsz rendört ,de nem történik semmi . menj el anyósodhoz ,a gyerekkel lehet ,hogy csak bújkál most : Szembesítsd őket egymással : a kárt pedig 2 tegyék helyre ::

2013. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérdezõ te egy birkatürelemmel vagy nem is tudom mivel rendelkezel.Vagy a lányod, vagy a nagyiddal komoly problémák vannak, ez nem normális amit tettek.

Te nyugodtan tudtál aludni?A lányod hol van?Miért nem faggatod ki?

2013. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A lányom itthon van.
2013. okt. 12. 13:19
 18/22 anonim ***** válasza:
mit mond mi történt ??
2013. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne rendőrt, hanem mentőt hívj. Saját részre.


Most már tuti, hogy ez kamu!

2013. okt. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy Etelka csak a szobáját akarta átrendezni, de ez veszekedéssé fajult. Ezt elhihetem neki?
2013. okt. 12. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!