Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A nejem terrorizalja az anyja...

A nejem terrorizalja az anyja gyerekkora óta. és elszedi apénzét folyaton kölcsökér valamint lelkileg hat ra, hogy adjon stb. A nejem meg odaadja az én fizumbol. Mert ő is munkanelkuli. Mit tehetnek hogy ne hagyja magat?

Figyelt kérdés
Szeretem a nejem
2013. okt. 17. 10:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem magyar vagyok de ezt hagyjatok figyelmen kivul azert talan érthető
2013. okt. 17. 11:28
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha van pénzed akkor miért nem adsz??? Ne legyél irígy!!!
2013. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolso te normalis vagy? Most írtam hogy vol hogy nekünk kevesebb vol a bevétel mint amennyit az anyós keres. És amit félretszünk azt el istudnak költeni de nem tesszük mert sporolunk nem vagyunk gazdagok! Sok munkaval keresek atlagtol több pénzt legtóbbször de mondom nekünk is kell a gyerekdolgokra felretenni és nagyobb hazra! Amit. Én keresek hadd költsük már magunkra!! Mi pl nyarqlni sem megyünk mert inkabb azt felrerakjuk a nagyobb hazra es ez ko erzes nekünk. Ök persze mennek nyaralni és utana jón az anyós hogy éhezik nem hiszem hogy amit a hangya összegyűjtött azt odaadja a tücsöknek ha jol ertelmezem a mondast..
2013. okt. 17. 11:39
 14/19 anonim ***** válasza:
67%

Férfi legyél ne ilyen hisztis p|na.

Megmondod a nejednek, hogy az anyjának van pénze bőven, ossza be.

Egy hónapig nem kap, majd valóban éhezik, utána beosztja majd a saját pénzét...

2013. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
most ne haragudj, egyszer kellene a sarkadra állni a feleségeddel szemben és megmondani neki hogy jól van akkor ebben a hónapban éhezni fog anyád, a következőben meg már elég lesz a pénze és kész. CSAPJ AZ ASZTALRA otthon is meg anyósodnál is!
2013. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg, hogy ha gyereketek lesz, akkor is az anyjának adja majd a pénzt?


Amúgy szakember segítsége kellene neki.

2013. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
az anyós tökéletesen alkalmazza az érzelmi zsarolást a nejeden. a nejed meg tökéletesen használja rajtad..
2013. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%
legyél férfi és mond hogy NEM
2013. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szóloknak, anyuka addig fog rátok járni pénzért, amíg adtok neki. Viszont nem ő a hibás, mindenki azt csinál, amit megengednek neki. A nejeddel van a probléma. Egyrészt nem tudta még egészséges szinten elengedni az anyját, másrészt nincs reális képe, nem látja, hogy anyuka jóval több pénzt ver el mint ti ketten. Plusz még a testvérét is eltartja. A nejed fejében kell a gondolkodást sürgősen megváltoztatni, de szerintem se fog neki egyedül menni, menjetek el szakemberhez. Ha valóban önhibáján kívüli ok miatt éhezne anyuka akkor nem is lenne kérdés, hogy segítenetek kell neki. Mivel nem erről van szó, így a nejed szorul segítségre.
2013. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!