Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valaki árulja már el nekem:...

Valaki árulja már el nekem: aki nem jön ki jól az anyósával, mi a fenének költözik a nyakára?

Figyelt kérdés
Igen, a kérdést az ihlette, hogy itt naponta 10 olyan kérdés megjelenik, ahol az anyós-meny eleve nem voltak jó viszonyban, de azért oda kellett költözni, és most itt panaszkodik valamelyik fél, hogy nem bírják meg mit tegyenek. Hát nem egyértelmű, hogy ha szar a viszony, akkor nem kell összeköltözni?
2013. okt. 21. 12:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na igen, abban igaza van valamelyik válaszadónak, hogy anyóshoz költözni sehogy sem kéne:)
2013. okt. 21. 22:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálunk anyukám javasolta, hogy Párom jöjjön és költözzön ide, mert barátnőm szörnyű körülmények között élt, és szerettük volna, ha szereti családba kerül.

Ugyan vannak nézeteltérések barátnőm és anyukám között, de sokkal jobb itt neki, mert otthon lelki terror alatt élt, és már nyugodtabb, tud aludni végre.

Örülök, hogy tudtunk neki segíteni.

2013. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

És barátnőm sokszor mondta, hogy anyós olyan neki, mint a pótanyukája. Megtanította főzni, sok hasznos dologra, amit a saját anyja nem adott/tanított meg.

Bár barátnőmnek vannak súlyos lelkigondjai ami miatt sokszor furán viselkedik, de elnézzük neki, mert megélte a poklokat a szülei mellett. Viszont már sokat változott, ezt mindenki észrevette.

Nem gondolom, hogy mindig rossz döntés volt..

2013. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: megértem, de itt nem az extrém esetekre gondoltam, mint a tiétek.
2013. okt. 22. 11:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Én máshogy jártam, jól kijöttem anyóssal, de amint az ő házába költöztem (muszáj volt) hadi ellenséggé váltam a számára, nem egyből hanem szép lassan. De mi cselekedtünk és nem tűrtünk inkább eljöttünk onnan a búsba :D de még így is sokáig bírtuk (2 év) :)
2013. okt. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyerekek, tanuljunk meg olvasni. Mi van, ha az ember megHÁZASODIK? A szó arról árulkodik, hogy házas lesz, tehát lesz neki saját háza. A régiek ugyanis nagyon jól tudták, hogy a több generáció együttélése nem szül jó vért.
2013. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!